wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Adrock
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2012 19:55

Postautor: Adrock » 11 lip 2014 08:52

NIE UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!! to raz bo primo nie pytam sie czy masz prawko tylko czy robiłeś tutaj, a to dwie różne sprawy, po drugie cytuje "nie jestem ograniczony językowo" CHODZIŁO MI O TO: że w razie bardzo bardzo skomplikowanych pytań na różne tematy możemy bardzo swobodnie porozmawiać bez jakiś nie domówień, po trzecie to moja sprawa z kim chce robić prawko i pytanie było czy ktoś zna i pomoże ja nie potrzebuje za i przeciw u kogo robić tylko adresu do danej szkoły "Panie Złota Rada" bo widziałem że co nowy temat to się tam wypowiadasz Ty tym forum to żyjesz czy jak ?

A i zapomniałbym jeszcze: z tym że większość Polskich instruktorów którzy uczą tutaj robiło prawko w Polsce CHODZIŁO MI O TO: że można więcej podłapać wiedzy teoretycznej jak i praktycznej bo dosyć że uczą Cie jak jeździć tutaj to jeszcze możesz dowiedzieć się jako ciekawostkę jak to jest w PL czy w innych krajach to tak na zapas jakbyś chciał odpowiedzieć że to wychodzi na to że tylko u Polaków najlepiej się uczyć... ale wiesz co może i warto by było bo połowa jeżdżących tutaj kierowców na pierwszym większym skrzyżowaniu w PL by sie pochlastała, a druga została zlinczowana za nie które zagrywki które tutaj już czasem nikogo nie dziwią....

Adrock
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2012 19:55

Postautor: Adrock » 11 lip 2014 10:53

widzę że jesteś bardzo obcykany w temacie skoro podajesz statystyki z przed 5 lat hahaha pracujesz jako pajac w cyrku czy rozbawiasz ludzi charytatywnie ? widzisz a ja znam pełno Polskich ZAWODOWYCH KIEROWCÓW i pracują tutaj jeżdżą tutaj jak i po Europie i pracodawcy nie chcą innych... myślę że dużo się srasz za przeproszeniem a gówno wiesz i gadasz byleby gadać, piszesz byleby pisać nie masz pojęcia w danym temacie ale się odzywasz. Nie wiem dlaczego tak robisz może nie masz swojego życia chcesz by w końcu ktoś Cie zauważył może dlatego bo masz jakiś problem na podłożu psychicznym lub coś w tym stylu zresztą nie wiem nie znam się nie jestem psychiatrą ale polecam tam pójść lub nie odzywać się w tematach w których się po prostu nie orientujesz... Bo tak jak teraz tylko zaśmiecamy forum bo ja Ci próbuje coś wytłumaczyć, a Ty chcesz zabłysnąć tylko nie gadasz z Świeżakiem w tych sprawach i nie masz zbytnio pola do popisu.... a no i szpan z angielskim PIERWSZA KLASA !!! Odnosząc się do Twojej opinii : widzieliście go znalazł się psycholog do spraw kto powinien zostać kierowcą, a kto nie. I oczywiście jest jedna jedyna sprawa w której się z Tobą zgadzam masz pełne prawo do wyrażania swojej opinii TYLKO ŻEBY ONA BYŁA CHOCIAŻ W MINIMALNYM STOPNIU ZWIĄZANA Z PIERWOTNYM TEMATEM A NIE JAKIMIŚ BZDETAMI TO BYŁOBY SUPER... Aktualnie chciałbym zakończyć tą bezsensowną rozmowę

aaa zapomniałbym Twoje prawo jazdy ma tutaj bardzo duże znaczenie może nie tyle co prawo jazdy jak miejsce gdzie je zrobiłeś bo jeżeli tutaj to chociaż po części wiesz jak to tutaj wygląda i wiesz że nie koniecznie trzeba mieć angielski lepszy od anglika żeby tutaj zdać prawko a propos to ze masz długo prawko to nie znaczy żę jesteś super kierowcą w ogóle pytanie czy jesteś kierowcą ale takim z krwi i kości czy jak to się mówi niedzielnym który robi 1000 km ale wielce opowiada jak to on w Londynie nie jeździ w te i z powrotem... bo 1000 km to np. mój Ojciec robi rowerem w 3 msc dla sportu a nie karze do siebie mówić że jest kolarzem...



Aktualnie wyniki tej konwersacji jest taki zaśmiecony temat bzdetami, które ktoś kto może szukać podobnej informacji będzie czytał by czegoś sie dowiedzieć, a nie dowie się nic po za tym że gość o ksywie blondynek chciał się popisać tym że przeczytał gdzieś lub usłyszał pocztą pantoflową że od kwietnia ( a dokładnie od 7 kwietnia ) nie ma polskiego (nie tylko bo żadnego innego też, oprócz w języku walijskim ) tłumaczenia na egzaminie teoretycznym jak i praktycznym oprócz w Irlandii Północnej. I nie wiem czy myślał że ja napisze o kurcze nie wiedziałem dzięki za info temat do usunięcia no widzisz nie wyszło przez co dalej ten sam gość próbuje na inne sposoby jak między innymi zabłyśnięcia statystykami z przed 5 LAT, a następnie w kategorii zabłyśnięcia próbuje dalej sił tym razem z Angielskim, następnie ocenia czy się nadaję czy nie! ( wiesz co jak ktoś będzie potrzebował oceny 'PROFESJONALISTY'' TO WIERZE ŻE SIĘ PEWNIE DO CIEBIE ZGŁOSI... hahaha) i następnie przechodząc do jakieś w ogóle totalnie śmiesznej wiadomości o tym że większość Polaków sobie nie radzi na drogach w Anglii gdzie w co drugim artykule można przeczytać że w większości firm jeżdżą Polacy jak że można też dowiedzieć się tego z różnych innych źródeł nawet od szefów firm transportowych... (nawet w firmie takiej jak EDDIE STOBART gdzie mają ponad 2,500 samych ciągników jeżdżą Polacy może nie większość ale są !!! )


Kolego jeden Ty to nie jest większość pamiętaj :)


Kończąc życzę powodzenia jak i opowiadania tych swoich pie... ale nie w tym temacie i generalnie taka polecam zasadę nie wypowiadania się na tematy w których nie masz POJĘCIA BO PYTANIE BYŁO CZY KTOŚ NIE ZNA FIRMY Z POLSKIM INSTRUKTOREM, A TY WYJEŻDŻASZ Z RZECZAMI NIE ZWIĄZANYMI Z TEMATEM !!! CZASEM LEPIEJ COŚ PRZEMILCZEĆ JAK ZGRYWAĆ ALFE I OMEGĘ W KAŻDYM TEMACIE A POTEM WYJŚĆ NA POŚMIEWISKO BO JA MAM UBAW PO PACHY :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 11 lip 2014 11:10

Adrock pisze:widzę że jesteś bardzo obcykany w temacie skoro podajesz statystyki z przed 5 lat hahaha pracujesz jako pajac w cyrku czy rozbawiasz ludzi charytatywnie ? widzisz a ja znam pełno Polskich ZAWODOWYCH KIEROWCÓW i pracują tutaj jeżdżą tutaj jak i po Europie i pracodawcy nie chcą innych... myślę że dużo się srasz za przeproszeniem a gówno wiesz i gadasz byleby gadać, piszesz byleby pisać nie masz pojęcia w danym temacie ale się odzywasz. Nie wiem dlaczego tak robisz może nie masz swojego życia chcesz by w końcu ktoś Cie zauważył może dlatego bo masz jakiś problem na podłożu psychicznym lub coś w tym stylu zresztą nie wiem nie znam się nie jestem psychiatrą ale polecam tam pójść lub nie odzywać się w tematach w których się po prostu nie orientujesz... Bo tak jak teraz tylko zaśmiecamy forum bo ja Ci próbuje coś wytłumaczyć, a Ty chcesz zabłysnąć tylko nie gadasz z Świeżakiem w tych sprawach i nie masz zbytnio pola do popisu.... a no i szpan z angielskim PIERWSZA KLASA !!! Odnosząc się do Twojej opinii : widzieliście go znalazł się psycholog do spraw kto powinien zostać kierowcą, a kto nie. I oczywiście jest jedna jedyna sprawa w której się z Tobą zgadzam masz pełne prawo do wyrażania swojej opinii TYLKO ŻEBY ONA BYŁA CHOCIAŻ W MINIMALNYM STOPNIU ZWIĄZANA Z PIERWOTNYM TEMATEM A NIE JAKIMIŚ BZDETAMI TO BYŁOBY SUPER... Aktualnie chciałbym zakończyć tą bezsensowną rozmowę

aaa zapomniałbym Twoje prawo jazdy ma tutaj bardzo duże znaczenie może nie tyle co prawo jazdy jak miejsce gdzie je zrobiłeś bo jeżeli tutaj to chociaż po części wiesz jak to tutaj wygląda i wiesz że nie koniecznie trzeba mieć angielski lepszy od anglika żeby tutaj zdać prawko a propos to ze masz długo prawko to nie znaczy żę jesteś super kierowcą w ogóle pytanie czy jesteś kierowcą ale takim z krwi i kości czy jak to się mówi niedzielnym który robi 1000 km ale wielce opowiada jak to on w Londynie nie jeździ w te i z powrotem... bo 1000 km to np. mój Ojciec robi rowerem w 3 msc dla sportu a nie karze do siebie mówić że jest kolarzem...



Aktualnie wyniki tej konwersacji jest taki zaśmiecony temat bzdetami, które ktoś kto może szukać podobnej informacji będzie czytał by czegoś sie dowiedzieć, a nie dowie się nic po za tym że gość o ksywie blondynek chciał się popisać tym że przeczytał gdzieś lub usłyszał pocztą pantoflową że od kwietnia ( a dokładnie od 7 kwietnia ) nie ma polskiego (nie tylko bo żadnego innego też, oprócz w języku walijskim ) tłumaczenia na egzaminie teoretycznym jak i praktycznym oprócz w Irlandii Północnej. I nie wiem czy myślał że ja napisze o kurcze nie wiedziałem dzięki za info temat do usunięcia no widzisz nie wyszło przez co dalej ten sam gość próbuje na inne sposoby jak między innymi zabłyśnięcia statystykami z przed 5 LAT, a następnie w kategorii zabłyśnięcia próbuje dalej sił tym razem z Angielskim, następnie ocenia czy się nadaję czy nie! ( wiesz co jak ktoś będzie potrzebował oceny 'PROFESJONALISTY'' TO WIERZE ŻE SIĘ PEWNIE DO CIEBIE ZGŁOSI... hahaha) i następnie przechodząc do jakieś w ogóle totalnie śmiesznej wiadomości o tym że większość Polaków sobie nie radzi na drogach w Anglii gdzie w co drugim artykule można przeczytać że w większości firm jeżdżą Polacy jak że można też dowiedzieć się tego z różnych innych źródeł nawet od szefów firm transportowych... (nawet w firmie takiej jak EDDIE STOBART gdzie mają ponad 2,500 samych ciągników jeżdżą Polacy może nie większość ale są !!! )


Kolego jeden Ty to nie jest większość pamiętaj :)


Kończąc życzę powodzenia jak i opowiadania tych swoich pie...ół ale nie w tym temacie i generalnie taka polecam zasadę nie wypowiadania się na tematy w których nie masz POJĘCIA BO PYTANIE BYŁO CZY KTOŚ NIE ZNA FIRMY Z POLSKIM INSTRUKTOREM, A TY WYJEŻDŻASZ Z RZECZAMI NIE ZWIĄZANYMI Z TEMATEM !!! CZASEM LEPIEJ COŚ PRZEMILCZEĆ JAK ZGRYWAĆ ALFE I OMEGĘ W KAŻDYM TEMACIE A POTEM WYJŚĆ NA POŚMIEWISKO BO JA MAM UBAW PO PACHY :)




Blondynek to baba :roll:
choc w sumie to kto jej tam zagladal :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 lip 2014 11:13

i zeby to powiedziec trzeba bylo cytowac 2 ekrany? a potem krzyk o za dlugie posty innych?

szoker2

Postautor: szoker2 » 11 lip 2014 13:35

Widzisz marcerator, sa tacy ktorzy nie chca aby im pomoc. Rzucaja pytanie i neguja kazda odpowiedz.

Przeciez forum nie moze wygladac tak - pytanie - odpowiedz. Bo co by to bylo?
Latwo jest powiedziec ze 2+2=7. Niektorzy potrzebuja tez jakiegos wytlumaczenia.

Czy chcesz zeby koles zalozyl temat pt. Czy ktos tu robil prawko? I 4 odpowiedzie. Tak. Tak. Tak. Tak.
To on zaklada drugi pt. a jak zdawalisci to... cos tam? I co wtedy ludzie maja pisac?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 11 lip 2014 15:50

blondynek pisze:3.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, ze względu na orientacje seksualną czy też propagujących przemoc.



czy napisanie, ze jesteś baba wzywa innych do nienawiści wzgledem ciebie? Albo przemoc?
czy jak napisałam baba to miało to coś wspólnego z twoja rasa, wyznaniem czy orientację seksualna? Czy każda baba ma te same orientację seksualna? :roll: osmieszasz sie :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 11 lip 2014 16:50

w poscie wyzej przecie..
Ktos sie zwracal do ciebie per chlop, wiec napisalam, zes baba a ciebie to obruszylo, ze nie mi to oceniac i cala ta jazda twoja wyzej to do tego, jak nie to o co ci chodzi?

Adrock
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2012 19:55

Postautor: Adrock » 11 lip 2014 18:42

@Szoker a czy Ty widziałeś inne fora ? np że ktoś pyta o głośniki a w odpowiedziach dostaje wiadomości jak hodować ogórki bo to tutaj tak wygląda, i tak tak właśnie bym chciał że zadaje pytanie czy ktoś zna instruktora to nie czytam tak jak jest teraz że ktoś mi złote rady udziela czy sie nadaje czy nie a w ogole mnie nie zna a potem to już w ogole jak w piaskownicy....


Użytkownik @blondynek ma jakiś problem i cały czas próbuje czymś zabłysnąć szkoda żę się nie powołałeś na ustawę o tym że każdy ma prawo do zycia...
P.S. ze względu na to że nick masz w formie męskiej tak się zwracam jeśli jednak jesteś kobietą wybacz...

@Aina24 wchodzenie w dyskusje z tym osobnikiem nie ma w ogóle żadnego sensu... P.S. nie wiedziałem że jest kobietą nick ma męski dlatego tak pisze...



HAHAHA a lać mi się chce zwłaszcza z tego jak blondynek pisze że coś jest nie temat, to TY chyba jesteś ostatnią osobą która to powinna w ogóle napisać... i że jak coś jest nie wygodne to od razu do moderatora forum aa będę góra jak go zbanuje ... tak hahaha już wiem żeby tutaj nie zaglądać bo jest całe grono fachowców po spożyciu dwóch dropsów hahahha

szoker2

Postautor: szoker2 » 11 lip 2014 19:21

Adrock pisze:@Szoker a czy Ty widziałeś inne fora ? np że ktoś pyta o głośniki a w odpowiedziach dostaje wiadomości jak hodować ogórki bo to tutaj tak wygląda, i tak tak właśnie bym chciał że zadaje pytanie czy ktoś zna instruktora to nie czytam tak jak jest teraz że ktoś mi złote rady udziela czy sie nadaje czy nie a w ogole mnie nie zna a potem to już w ogole jak w piaskownicy....


Użytkownik @blondynek ma jakiś problem i cały czas próbuje czymś zabłysnąć szkoda żę się nie powołałeś na ustawę o tym że każdy ma prawo do zycia...
P.S. ze względu na to że nick masz w formie męskiej tak się zwracam jeśli jednak jesteś kobietą wybacz...

@Aina24 wchodzenie w dyskusje z tym osobnikiem nie ma w ogóle żadnego sensu... P.S. nie wiedziałem że jest kobietą nick ma męski dlatego tak pisze...



HAHAHA a lać mi się chce zwłaszcza z tego jak blondynek pisze że coś jest nie temat, to TY chyba jesteś ostatnią osobą która to powinna w ogóle napisać... i że jak coś jest nie wygodne to od razu do moderatora forum aa będę góra jak go zbanuje ... tak hahaha już wiem żeby tutaj nie zaglądać bo jest całe grono fachowców po spożyciu dwóch dropsów hahahha


Dwoch dropsow hahahahaha. No tak. Ale widze ze ci sie spodobalo bo sam temat zmieniles. Dropsa zarzuciles ze ci sie na zwierzenia zabralo?
Chyba przyznasz mi racje ze czasem spoko troche z tematu zboczyc. Mozna sie roznych ciekawych rzeczy dowiedziec.
Co do ogorkow na temat glosnikow to nie wiem. Pamietaj ze czlowiek cale zycie sie uczy. Wszystko w zyciu zalezy od przypadku. Kto wie. Moze kiedys zachce ci sie ogorka jadac tirem i sluchajac muzyki przez nowe glosniki. I po przeczytaniu postow bedziesz wiedzial jak je wyhodowac.

szoker2

Postautor: szoker2 » 11 lip 2014 19:25

Poza tym chyba musisz jednak przyznac ze jezyk jest jakas tam bariera skoro boisz sie super speszyl ekstra difikultejszyn kleszczyna ajjjj?
Ja w takim przypadku lepiej bym szukal od razu kursu pt jak stac sie instruktorem aby poznac te tajemnice. A moze po prostu wzialbym kodeks drogowy do reki. No nie wiem nie wiem.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron