wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 09:18

szoker2 pisze:Bardzo brzydko.

mam to w dupie :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 09:21

banita pisze:
szoker2 pisze:Bardzo brzydko.

mam to w dupie :lol:


Lubie to!

Ps. Wiem ze masz

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 09:23

szoker2 pisze:
banita pisze:mam to w dupie :lol:


Lubie to!


lol to nie wyglada za dobrze :lol: :lol: :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 09:24

Wiedzialem. Po prostu wiedzialem.
Dopisalem ale skasowalem.
Lubie to ze to ty lubisz takie rzeczy wlasnie tam gdzie lubisz.
Mnie prosze w to to to nie mieszac. Ja jeszcze gaci ogarnac nie moge

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 09:31

USER !!! mamy 3 do trojkota :lol: :lol: niedoswiadczony ale pokazemy mu co gdzie sie wsadza :lol: :lol: :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 09:47

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 09:52

nie pekaj :wink: zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 09:53

banita pisze:nie pekaj :wink: zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek :lol:


Ok. Namowiles mnie.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 09:56

to stoi ... umowa :wink: :lol:

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 04 cze 2014 09:56

blondynek pisze:
kamilapucil pisze:umowa slowna jest w tym kraju tak samo wazna jak I pisemna wiec to znaczenia nie ma. .


co za bzdura! owszem, umowy tzw gentlemen obowiazuja ale ani ona ani jej pracodawca takowje nie zawarli

powod? brak porozumienia, znajomosci jezyka/zrozumienia

laska pojdzie do sadu i ja prawnik rozwali w trzy minuty
ALE
jak pracowala dla ledwie spikajacego araba turka, pakistanczyka - to moze ma szanse

generalnie napisala - pracowala na czarno..swiadomie...czyli zdawala sobie sprawe z tego co robi

Cela75 pisze:Witam
Czy ktoś może mi pomóc. Pracowałam u jednego gościa na sprzątaniu na czarno . Nie miałam jeszcze nr NIN Powiedział że to nie problem. Teraz znalazłam inna pracę a on nie wypłacił mi kasy. Powiedział że dostanę czek gdy tylko dam mu invoice i podpisze kontrakt. Ale nic sie nie dzieje. Pisałam do niego ale mnie zwodzi brakiem czasu. Kontrakt nie podpisany , czeku nie mam
Czy ktoś może mi doradzic co zrobic.

NIN nie jest potrzebny do sprzatan - nawet jesli NIE PRACUJESZ NA CZARNO


laska sie zamotala/dala zrobic/wyrobic/wycyckac a wy jakies wielkie moralnosci uprawiacie

za glupote trzeba placic


nie no sa araby itp co nie mowia po ang ale Ci to robia kebaby a do sprzatania swoje baby maja. A jesli Arab ma swoj biznes I zatrudnia babki do sprzatania to juz znaczy, ze troche bystrzejszy musi byc wiec po angielsku gada.

Kolejna rzecz to jesli aplikacje sie przez small claim to jest to tylko do odzyskiwania malych sum pieniedzy bez zadnych rozpraw. Dlatego radzilam nie pisac nic o small claim bo zinaczyloby to ze chce tylko odzyskac pieniadze a jaka jakby napisala ogolnie,ze sprawe te wezmie dalej facet mogl by sie przestraszyc nie wiedzac co chce zrobic bo w gruncie rzeczy jest nieuczciwym pracodawca I kreceniem wiec odzyskanie pieniedzy to tylko jedna z wielu rzeczy, ktore mozna tu zrobic nawet jesli sie nie chce mu nic zrobic to by postraszyc go mozna mu dac do myslenia. Ja tak swoje sprawy zalatwiam bo nie tylko walcze o to co moje ale nie daje sie traktowac jak jakas niedouczona glupia panienke ale kazdy robi co chce ;)

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 10:04

Egzakli

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 10:18

ja to tez musze chyba byc na innej wyspie bo z nikim o nic nie musze walczyc ... wiekszosc to z pl wyjechalo wlasnie po to zeby zyc a nie walczyc ... ale ja to sie nie znam

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 cze 2014 10:19

Banita - spadaj z MOJEJ wyspy.

Namojej tez z nikim nigdy nie musze walczyc czyli ze jestes na MOJEJ.

Tresssssssssssssssspassssssssssssssssssssing - spadaj :evil:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 10:21

oj emi nie badz taka, jak juz mnie d... zacznie bolec po schadzkach z userem i szokerem to myslalem ze poleze sobie na reczniku obok ciebie na twojej plazy i odpoczne :wink:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości