wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
PiotrMajewski
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 06 lut 2013 11:13

Kupię rachunki za paliwo diesel.

Postautor: PiotrMajewski » 09 sty 2014 17:47

Jeżeli jeździsz samochodem i nie potrzebujesz faktur z przyjemnością je od Ciebie odkupie.
Jedyne co to musisz płacić za faktury gotówką. Interesują mnie jedynie faktury za ropę.
Więcej informacji proszę pisać prywatnie
Pozdrawiam

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 09 sty 2014 17:57

Nastepny kombinator.
Trzeba napisac do HMRC niech przetrzepia tego kto sie kryje pod tym profilem. A jak Znam zycie szybko znajda IP I adres oszusta podatkowego.
Zaraz sie za to zabieram

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 09 sty 2014 21:42

nie nastepny, tylko ciagle ten sam :D
dlugo go nie bylo ;)

AKGlukasz
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 15 gru 2010 14:28

Postautor: AKGlukasz » 10 sty 2014 12:37

kolejny cwaniaczek!

raf1981
Gastarbeiter
Posty: 75
Rejestracja: 23 gru 2013 13:25

Postautor: raf1981 » 10 sty 2014 12:40

Chciałbym pomóc, ale w domu jak na razie mam tylko rower.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 10 sty 2014 13:37

A tak na marginesie To klania sie dziwna niewidocznosc Admina.
Przecierz ten post ewidentnie wskaxuje na informowanie I agitowanie do dzialanosxi przestepczej jaka jest wyludzanie zwrotu podatkowego za nienalwzne koszty. Jest to na Calym swiecie uznawane jako przestepstwo przeciwko skarbowi panstwa.
Ja oczywiscie Napisalem odpowiednie pismo do HMRC. Bo jest to obowiazek kazdego uczciwego czlowieka przeciwdzialac takim naduzyciom. Tu jest UK .. I nie zrobi sie na sile drugiej skorumpowanej Polski

mikoka
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 maja 2013 13:52

Postautor: mikoka » 11 sty 2014 01:56

A potem tylko Polaków za kombinatorów mają..

blackmargo
Emigrant
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2013 01:55

Postautor: blackmargo » 11 sty 2014 02:51

nie wszyscy:) tylko chca wiedziec troche wiecej i nie podejmuja decyzji ad hoc ;)

77omega
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 02 sty 2013 21:20

Postautor: 77omega » 12 sty 2014 22:32

marekleyton pisze:A tak na marginesie To klania sie dziwna niewidocznosc Admina.
Przecierz ten post ewidentnie wskaxuje na informowanie I agitowanie do dzialanosxi przestepczej jaka jest wyludzanie zwrotu podatkowego za nienalwzne koszty. Jest to na Calym swiecie uznawane jako przestepstwo przeciwko skarbowi panstwa.
Ja oczywiscie Napisalem odpowiednie pismo do HMRC. Bo jest to obowiazek kazdego uczciwego czlowieka przeciwdzialac takim naduzyciom. Tu jest UK .. I nie zrobi sie na sile drugiej skorumpowanej Polski


Ale po co ta irytacja , czlowiek bardzo grzecznie pyta wiec po co ta agresja nie chcecie pomoc to nie ,dlaczego polak zawsze polakowi wilkiem
A jesli wam sie wydaje ze tak polacy kombinuja tylko to jestescie chyba w sredniowieczu bo niestety najwiecej przekretow i oszustw podatkowych robia najwieksze Brytyjskie korporacje
oczywiscie jana Kowalskiego tak latwo podpierniczac do urzedow podatkowych dlaczego ma miec lepiej jak ja ,prawdziwych zlodzieji nic nie jest w stanie ruszyc , zachecam do obejrzenia filmiku ktory nieco rzuci cien na wasze poglady
http://www.youtube.com/watch?v=Jj9gkNrXs6Q :lol:

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 13 sty 2014 17:37

[quote="77omega"

Ale po co ta irytacja , czlowiek bardzo grzecznie pyta wiec po co ta agresja nie chcecie pomoc to nie ,dlaczego polak zawsze polakowi wilkiem [/quote]

Och przepraszam , czy ja w takim razie moglbym grzecznie zapytac I poprosic zeby ktos podal mi swoj dokladny adres I nie zamykal domostwa jak bedzie wychodzil do pracy. Badzmy wobec siebie uprzejmi. Po co mam martwic sie jak dostac sie do srodka,,,,

Wlasnie najgorsze co moze byc to publiczne przyzwolenie.. A jaka roznica jest poniedzy kradzieza Twojego tv a kradzieza podatkow ?? I to I to jest przestepstwo.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 sty 2014 18:02

Wydaje mi się, że powinieneś wyluzować. Państwo i tak zmarnotrawi te pieniądze (tak jak na przykład dzisiaj przeczytałem, że znowu chcą dozbrajać terrorystów w Syrii), więc lepiej jak on sobie sam nimi rozporządzi, a nie jakiś urzędniczyna.

77omega
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 02 sty 2013 21:20

Postautor: 77omega » 14 sty 2014 00:43

marekleyton pisze:[quote="77omega"

Ale po co ta irytacja , czlowiek bardzo grzecznie pyta wiec po co ta agresja nie chcecie pomoc to nie ,dlaczego polak zawsze polakowi wilkiem


Och przepraszam , czy ja w takim razie moglbym grzecznie zapytac I poprosic zeby ktos podal mi swoj dokladny adres I nie zamykal domostwa jak bedzie wychodzil do pracy. Badzmy wobec siebie uprzejmi. Po co mam martwic sie jak dostac sie do srodka,,,,

Wlasnie najgorsze co moze byc to publiczne przyzwolenie.. A jaka roznica jest poniedzy kradzieza Twojego tv a kradzieza podatkow ?? I to I to jest przestepstwo.[/quote]

Wiesz tylko pan Polak Cwany jak zaoszczedzi te kilkadziesiat £ to kupi za to cos dzieciom swoim a moze i zonie, a jak ty go podpierdo..sz to jego dzieci nic nie beda mialy dostanie kare 5000£ , ktore to trafia albo dla jakichs beneficiarzy albo do i tak pelnej sakwy miejscowych politykow albo kupia za to bron z ktorej w imie demokracji beda ginac nic niewinni ludzie w afryce , afganistanie :wink:

77omega
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 02 sty 2013 21:20

Postautor: 77omega » 15 sty 2014 08:45

blondynek pisze:
77omega pisze:
Wiesz tylko pan Polak Cwany jak zaoszczedzi te kilkadziesiat £ to kupi za to cos dzieciom swoim a moze i zonie, a jak ty go podpierdo..sz to jego dzieci nic nie beda mialy dostanie kare 5000£ , ktore to trafia albo dla jakichs beneficiarzy


no trafia :lol:
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ed-EU.html

na tabelke popatrzcie - przodujemy w czyms w koncu


:lol:


:shock: No to w czyms przodujemy / ale tak na powaznie to nie widze nic w tym zlego skoro zasilek rodzinny jest przyznawany wszystkim bez wzgledu na narodowosc jezeli ojciec/matka tu pracuje i tu placi podatki wiec czym to sie rozni od angielskiego ojca tu pracujacego a na stale mieszkajacego z rodzina w hiszpani /

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 sty 2014 11:46

77omega pisze:
blondynek pisze:
77omega pisze:
Wiesz tylko pan Polak Cwany jak zaoszczedzi te kilkadziesiat £ to kupi za to cos dzieciom swoim a moze i zonie, a jak ty go podpierdo..sz to jego dzieci nic nie beda mialy dostanie kare 5000£ , ktore to trafia albo dla jakichs beneficiarzy


no trafia :lol:
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ed-EU.html

na tabelke popatrzcie - przodujemy w czyms w koncu


:lol:


:shock: No to w czyms przodujemy / ale tak na powaznie to nie widze nic w tym zlego skoro zasilek rodzinny jest przyznawany wszystkim bez wzgledu na narodowosc jezeli ojciec/matka tu pracuje i tu placi podatki wiec czym to sie rozni od angielskiego ojca tu pracujacego a na stale mieszkajacego z rodzina w hiszpani /


Niczym, ale Cameron musi jakoś przyciągnąć chcących głosować na UKIP. Trochę żenujące, bo musiał za to przepraszać (o czym nie było w mediach brytyjskich).


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości