wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
piencioch
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2013 22:50

Potrzebujesz dobrych polskich książek i płyt z muzyką?

Postautor: piencioch » 06 wrz 2013 23:11

Nie będę ukrywał, że jestem powiązany z nowopowstałym sklepem Internetowym kupuj-polskie.com. Nie będę, bo to by było bez sensu. Wolę powiedzieć o tym co czułem mieszkając w Anglii. Brakowało mi polskiej muzyki i książek. I to nie dlatego, że nie znam angielskiego.. znam, nawet nie najgorzej. Oczywiście niektórzy powiedzą, że muzykę można ściągnąć z Internetu.. książkę też. Tylko wtedy pojawia się pytanie, czy to dalej to samo?? Lubię te uczucie, gdy otwieram pudełko, przewracam strony. Lubię tą świadomość, że wspieram swoich ulubionych artystów/pisarzy - zasłużyli na to. Masz podobnie?? Nasz sklep jest stworzony właśnie po to , dla Was, dlatego uważam, że warto było powiedzieć Wam o jego istnieniu. Staramy się wybierać najciekawsze tytuły, chętnie przyjmiemy każdą sugestię co do proponowanego towaru i spróbujemy sprostać oczekiwaniom. Co najważniejsze, wysyłamy bezpośrednio z Anglii.. nie będziesz musiał czekać w nieskończoność na swoją przesyłkę. A gdy zamówisz towar, którego zapasy się skończyły prędzej skontaktujemy się z Tobą żeby Cię o tym poinformować, niż każemy Ci czekać w nieskończoność. Do niczego nie zmuszam. Sprawdź naszą stronę, śledź facebook'a, może Ci się spodoba i wrócisz. Mam nadzieję, że Cię nie zawiedziemy!

kupuj-polskie.com
facebook.com/KupujPolskieGB

Pozdrawiam

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron