wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
marcinmadej
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2013 15:36

Awangarda - Paczki - ZLODZIEJE!!!

Postautor: marcinmadej » 05 wrz 2013 15:51

Awangarda-Paczki - zlodzieje!
Najgorsza firma z jakiej uslug korzystalem. 26godzin spoznienia po odbior paczki, w koncu przyjechali (2 razy, najpierw oni, godzine pozniej kurier - co za burdel). Po odebraniu paczek zadzwonili ze je przeszukuja!!! Jakim prawem zlodzieju grzebiesz brudnymi lapami w moich rzeczach bez mojej obecnosci?!
Paczki dotarly ale panowie nie wiedzieli ile ich bylo i musieli przeszukac samochod, dotarly otwarte, niektore rzeczy zniszczone, niektorych nie ma!!!
Takim prymitywom nie zlecil bym nawet podcierania kurzych dup, a co dopiero przewozenia cennych rzeczy.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Awangarda - Paczki - ZLODZIEJE!!!

Postautor: Usercostam » 06 wrz 2013 01:06

marcinmadej pisze:Awangarda-Paczki - zlodzieje!
Najgorsza firma z jakiej uslug korzystalem. 26godzin spoznienia po odbior paczki, w koncu przyjechali (2 razy, najpierw oni, godzine pozniej kurier - co za burdel). Po odebraniu paczek zadzwonili ze je przeszukuja!!! Jakim prawem zlodzieju grzebiesz brudnymi lapami w moich rzeczach bez mojej obecnosci?!
Paczki dotarly ale panowie nie wiedzieli ile ich bylo i musieli przeszukac samochod, dotarly otwarte, niektore rzeczy zniszczone, niektorych nie ma!!!
Takim prymitywom nie zlecil bym nawet podcierania kurzych dup, a co dopiero przewozenia cennych rzeczy.


Tak to jest ja się kombinuje. Nie lepiej zlecić normalnej firmie jak UPS itd?

marcinmadej
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2013 15:36

Postautor: marcinmadej » 06 wrz 2013 03:18

oj ale sie pan uzewnetrznil!!! Podziwiam... acz kolwiek szkoda, ze nie zalapal pan tematu, panie dyrektorze, heh


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości