...

wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 22:12

Rolmopsik pisze:Pa goraluk w innym wcieleniu.... W naszym narodzie nie ma jadu - jest tylko zdrowy rozsądek i szczerość - a nie zakłamana poprawność polityczna i wodolejstwo. Mogłabym pójśc w szranki jeżeli chodzi o znajomość jezyka angielskiego , o starej nie wspomnę bo pobiłaby wszystkich, kto wie czy nie rodowitych Brit'ów. Powodzenia :P


Wyniosłaś to wychowanie z domu?
To łaszenie się na siłę i lizanie też masz taki nawyk z domu?

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 22:24

blondynek pisze:
goraluk pisze:
Jedyne co mogę polecieć, to ignorancja pewnych osób.


nie 'ignorancja' tylko jesli juz to 'ignorowanie' - te dwa slowa choc brzmia podobnie, tego samego nie oznaczaja

totalny arogant z ciebie :lol:

Alez przecież, zdażył sie tylko przelogować, mentalnie jeszcze jest nauczycielką z Lądynu, co po polsku niewiele potrafi.
:lol: :lol:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 23:00

Rolmopsik pisze:
blondynek pisze:
goraluk pisze:
Jedyne co mogę polecieć, to ignorancja pewnych osób.


nie 'ignorancja' tylko jesli juz to 'ignorowanie' - te dwa slowa choc brzmia podobnie, tego samego nie oznaczaja

totalny arogant z ciebie :lol:

Alez przecież, zdażył sie tylko przelogować, mentalnie jeszcze jest nauczycielką z Lądynu, co po polsku niewiele potrafi.
:lol: :lol:


Pomachałaś już ogonkiem? Zrobisz siad? Zaskiałczysz?
No, zrób jeszcze raz tak samo..
Boże jaka ty jesteś tania.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 maja 2013 23:58

user854728 pisze: Urodzilam sie w tym kraju z pisownia jezyka polskiego mam do czynienia bardzo zadko


1. gdybys urodzila sie w UK to nie zrobilabys byka w piosowni STOLICY tego kraju :lol: :lol:
2. gdybys sie urodzila w tym kraju to polska gramatyka nie byla by taka dobra, a jesli by byla dobra znaczyloby, zes wielce inteligentna, a jesli bys byla wielce inteligentna to byka w slowie, ktorego pewnie codzien wymawiasz bys nie zrobila.
3. wniosek, na codzien nie mowisz- London tylko ladyn, znaczy, ze nie tylko, ze jestes z Pl, to jeszcze angielski slaby.

i po co to tak wymyslac

:roll: ja tez byki czasem robie i gdzies to mam.. :roll:

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 09 maja 2013 00:16

aina24 pisze:
user854728 pisze: Urodzilam sie w tym kraju z pisownia jezyka polskiego mam do czynienia bardzo zadko


1. gdybys urodzila sie w UK to nie zrobilabys byka w piosowni STOLICY tego kraju :lol: :lol:
2. gdybys sie urodzila w tym kraju to polska gramatyka nie byla by taka dobra, a jesli by byla dobra znaczyloby, zes wielce inteligentna, a jesli bys byla wielce inteligentna to byka w slowie, ktorego pewnie codzien wymawiasz bys nie zrobila.
3. wniosek, na codzien nie mowisz- London tylko ladyn, znaczy, ze nie tylko, ze jestes z Pl, to jeszcze angielski slaby.

i po co to tak wymyslac

:roll: ja tez byki czasem robie i gdzies to mam.. :roll:

Aina, po co sie tak pocisz, przeciez to oczywiste, ze to goraluk sobie konto (KOLEJNE) założył, zeby samego siebie poprzeć i jeszcze pochwałe sobie strzelić -ludzie jaki prymityw :roll:
To chyba miała byc ta jego znajoma, co o niej wspomniał w jednym z pierwszych postów.
Obcokrajowcom, nie jest tak łatwo złapac posadę nauczyciela, zwłaszcza ostatnio. Szkoda, bo mamy dobre przygotowanie do zawodu, a nie jakieś tam kursy i kursiki..... Ja nawet musiałam się uczyć gry na fortepianie, he he , z moimi dłońmi jak patelnie....ale to było bardzo dawno temu, teraz szkoła i to w UK - nie na moje nerwy.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości