wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 maja 2013 14:35

StaraBaba pisze:Wiesz co Moderator - skocz mi.


:oops:
:D

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 17:36

:shock: :shock: :shock:
Najbardziej szokujące jest to ze wszyscy mówią to samo jakby w zmowie byli - a szanowny oświecony - przekonany jest, że ma rację - Boziu kochana - nie mam sily dorosłemu człowiekowi przytaczac konkretnych sytuacji i tłumaczyc od początku gdzie - co - i jak żle zrobił - zrewiduj chłopie samego siebie - 8)
Na twoje posty odpowiada się, jak PITOLISZ goopoty!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt w konwersację z tobą, pacjencie po lobotomii, - nie wchodzi, bo nie ma o czym z toba gadać. Zwierzęta, gary, remonty, muzyka, moda, życie codzienne, poezja, choroby, relacje miedzy ludzkie, itp itd - Nie masz pojęcia o czym w takich tematach zagadać, nie narzucając nikomu swojego zdania lub opini.
Przyklad - MF założył temat - muzyka noca - kazdy słucha czego innego - nikt z nas nie sugeruje się zainteresowaniami drugiej osoby - bo to nie konkurs!! Ja i Stara - zupełnie inne upodobania. I co mam ją nazwać ignorantem ??? tak jak to robisz ty, prosta osobo. Tak samo w temacie o nagrodzie dla projektantki - blondynek nas oświecił, a nikt sie nie rzucał sobie do gardel, żeby udowodnic swoją wyższość. Przykłady można mnożyć!!
Zapędy szowiinistycznego ignoranta okazujesz, nic innego.
A Merceratora bardzo proszę o bycie obiektywnym i nie sugerowanie sie belkotem goraluka - wirtualne relacje międzyludzkie, chyba mówią same za siebie! Czy nie? Jakaś ogólnoforumowa zaraza nas dopadła, może??

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 17:45

Rolmopsik pisze::shock: :shock: :shock:
Najbardziej szokujące jest to ze wszyscy mówią to samo jakby w zmowie byli - a szanowny oświecony - przekonany jest, że ma rację - Boziu kochana - nie mam sily dorosłemu człowiekowi przytaczac konkretnych sytuacji i tłumaczyc od początku gdzie - co - i jak żle zrobił - zrewiduj chłopie samego siebie - 8)
Na twoje posty odpowiada się, jak PITOLISZ goopoty!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt w konwersację z tobą, pacjencie po lobotomii, - nie wchodzi, bo nie ma o czym z toba gadać. Zwierzęta, gary, remonty, muzyka, moda, życie codzienne, poezja, choroby, relacje miedzy ludzkie, itp itd - Nie masz pojęcia o czym w takich tematach zagadać, nie narzucając nikomu swojego zdania lub opini.
Przyklad - MF założył temat - muzyka noca - kazdy słucha czego innego - nikt z nas nie sugeruje się zainteresowaniami drugiej osoby - bo to nie konkurs!! Ja i Stara - zupełnie inne upodobania. I co mam ją nazwać ignorantem ??? tak jak to robisz ty, prosta osobo. Tak samo w temacie o nagrodzie dla projektantki - blondynek nas oświecił, a nikt sie nie rzucał sobie do gardel, żeby udowodnic swoją wyższość. Przykłady można mnożyć!!
Zapędy szowiinistycznego ignoranta okazujesz, nic innego.
A Merceratora bardzo proszę o bycie obiektywnym i nie sugerowanie sie belkotem goraluka - wirtualne relacje międzyludzkie, chyba mówią same za siebie! Czy nie? Jakaś ogólnoforumowa zaraza nas dopadła, może??


Masz jakiś problem ze sobą?
Może warto odwiedzić jaką poradnię psychiczną>?
Blondynek pewnie linki zapoda, StaraBaba powie która lepsza.
I pewnie też żadna nie żuci ci się do gardła.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 17:54

Może i sie nie żuci
Bo pewnie nie wiedza o czym mówisz - specjalisto od wszystkiego - człowiek wytrych panie dziejku
:lol:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 19:11

Buhehehe
Oj, biedne baby. Jeszcze czekam co stara napisze.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 19:20

W zasadzie pseudonimy powinny określać ludzi po ich przywarach, nawykach czy wyglądzie.
I co mamy na londynku?
Tak zwane kółko gospodyń wiejskich czyli:
STaraBaba, blondynek, no to co i rolmops:)))
Idealny kwartet:)))
Lepszych pseudonimów nie mogłyście sobie wybrać.
StaraBaba - cóż, starość, samotność jedyna radość i sens życia to londynek,net. Fajki, cajder i council flat. Jak to StaraBaba po przekwitaniu.
blondynek - czy tu coś dodać trzeba? Wiadomo z czym kojarzy się rozum blondi! Stąd mamy linki, linki, linki których sama nie bardzo rozumie.
No to co - to w zasadzie by le co.
i ostatnio dołączył rolmopos - czyli taki paskudny pies ze zmarszczkami po kolana.
Dobrałyście się idealnie. Wręcz lepiej już nie można było. To wam się udało.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 08 maja 2013 19:25

Obrazek

I po raz kolejny, kiedy nie masz sensownych argumentów pokazujesz swoją klasę....

To już na prawdę robi się nudne....

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 19:28

NoToCo pisze:Obrazek

I po raz kolejny, kiedy nie masz sensownych argumentów pokazujesz swoją klasę....

To już na prawdę robi się nudne....


To po kiego odpisujesz? Widać lubisz to czytać. Inaczej byś nie odpisywała, wszak nie ma przymusu.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 maja 2013 19:33

:lol: :lol:

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 19:39

a dla mnie te nicki kojarzą się zupełnie inaczej - ale to dlatego że jak kogos nie znam - to obdarzam kogoś 100% szacunkiem - dopiero z czasem weryfikuje moje poglady.....
Stara - z racji stażu w UK i wieku - doswiadczona
NTC - był kiedys taki zespól - "No To Co" Prekursorzy dzisiejszego "folku"
BLondynek- Beata lub Basia z Londynku
Rolmopsik (nie rolmops) - zanim wyjasnie czym sie kierowałam - podkreślę gorala z UK powierzchowność (wie ze dzwony biją, tylko nie wie, w którym kościele) nie ma takiego psa - rolmops, natomiast jest mops (to tez potocznie), a tak naprawdę nazywa się ta rasa Pug (pug is a toy dog with a wrinkly, short-muzzled face and curled tail).
Rolmopsik zaś - jest rodzajem sushi, czyli zawijany sledzik marynowany, moze byc serwowany z ogóreczkiem i cebulką :D
Ale co ty możesz wiedzieć o sushi ????
Czyli smaczna rybka ---- co sugerowałoby dotleniony mózg z nad morza!
Ale trzymaj się swoich prostackich teorii - a udowadniasz tylko swój brak ogłady i prostotę Ciecia :D :D :D

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 19:56

Rolmopsik pisze:a dla mnie te nicki kojarzą się zupełnie inaczej - ale to dlatego że jak kogos nie znam - to obdarzam kogoś 100% szacunkiem - dopiero z czasem weryfikuje moje poglady.....


Tia i zdanie zmieniasz co dwa tygodnie. Ciekawe kiedy na blondynka czy starababe napiszesz, ze to: "złodziejki, naciągaczki, leserki i oszustki". Przecież ty tak lekko rzucasz oskarżeniami...

Rolmopsik (nie rolmops) - zanim wyjasnie czym sie kierowałam - podkreślę gorala z UK powierzchowność (wie ze dzwony biją, tylko nie wie, w którym kościele) nie ma takiego psa - rolmops, natomiast jest mops (to tez potocznie), a tak naprawdę nazywa się ta rasa Pug (pug is a toy dog with a wrinkly, short-muzzled face and curled tail).
Rolmopsik zaś - jest rodzajem sushi, czyli zawijany sledzik marynowany, moze byc serwowany z ogóreczkiem i cebulką :D


Ty to chyba chyba nigdy nawet sushi na oczy nie widziałaś, o kosztowaniu nie wspomnę. Śledzia to się surowego do wódki je w Polsce.
Kolejny "singiel" po Polsku: sushi ze śledzia:)))
W PRL-u to w pewnie każdy bar i knajpa podawała "sushi" ze śledzia.
Co następne? Kebab wieprzowy?:)))
Ty to kojarzysz mi się z takimi romopsami i takich pisałem:
(maiłem wkleić fotkę ale żal mi cię)

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 20:03

To, że coś jest marynowane - to nie znaczy, ze jest ugotowane - surowa ryba marynowana - to właśnie jest rodzaj sushi - ćwieku z gór :lol:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 20:08

Rolmopsik pisze:To, że coś jest marynowane - to nie znaczy, ze jest ugotowane - surowa ryba marynowana - to właśnie jest rodzaj sushi - ćwieku z gór :lol:


Tak, tak i kebab wieprzowy... Wiem, wiem, a potem nagle w którymś wątku ktoś napisze: Jakie te sushi paskudne, nie to co nasz Polskie...
Widzisz, by coś pisać trzeba się coś znać, sushi to japońska potrawa, która ma określone przepisy i zawartość. Śledź marynowany, wsadzony w ryż, nigdy nie będzie sushi tak samo jak nigdy nie będzie kebaba wieprzowego.
Problem w tym, że większość Polaków ma problem z nazewnictwem i zrozumieniem nazw co między innymi widać po tobie.
Stąd zamiast stara panna mamy singiel, czy zamiast koszuli t-shirt.
Wbij sobie to do tego małego rozumku w dużej głowie, że sushi nie robi się ze śledzia. Możesz to nazwać śledziem marynowanym z ryżem czy warzywami ale nie sushi. Bo jak ci napisałem, pewnie sushi to ty nigdy w życiu nie jadłaś.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron