wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 maja 2013 13:30

StaraBaba pisze:Wiesz co Moderator - skocz mi.



Aaaaa, to taki masz fetysz :lol:


blondynek pisze:

co do goraluk - serio - czy Ty Marcus czytasz te jego kilometrowe posty ktore niby maja wiedza blyskac?


Nie, zazwyczaj nie - nie mialbym czasu. Fora tematyczne zazwyczaj tylko szybko skanuje rozgladajac sie za spamem.

Rolmopsik pisze:@usercośtam - a jak tam ten twój drugi narząd (ten po mózgu)? :lol: :lol:



To jest jego pierwszy narzad :lol:


gamedev pisze:@rolmopsik - chciałem dać link do filmiku jak mój kolega próbuje próbuje pierwszy raz pig brain sashimi, ale niestety jest wrzucone jedynie na FB i prywatne, no ale może to i lepiej dla żołądków co niektórych użytkowników, jeśli tego nie zobaczą ;)


Hmmm, tatara lubie wiec.... :wink:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:36

A wlasnie powinienes - sprawdzic "kto rzuca lopatka" a nie do wora razem ku uciesze wiesz czyjej.

Oczywiscie nie bedziesz poddawac pod dyskusje bo "glos twoj jest swiety" - najwyzej zamkniesz temat jak zwykle, prawda?

Cos ci powiem - nie masz jaj i tyle.

Bo na forum z prawdziwego zdarzenia, mod za ryja wyrzucal by prowokatorow a ty wszystkich do jednego wora zeby sie komus szczegolnie nei narazic.

Skoro tak "dla wszystkich" i taka demokracje chcesz prowadzic to kuzwa z jakiej racji MOJ nick w tytule?

Albo jestes moderatorem albo gumka od kaleson, zdecyduj sie moze kiedys?

I daj znac - banem czy nie banem

Jak pisalam wczesniej - nie szukam z tym GOWNEM zaczepek tylko odpowiadam na ataki. I tu wlasnie jest wazne kto pierwszy rzucil ta [piii...] lopatke w [piii...] piaskownicy.

No, dawaj bana bohaterze bez jaj.

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 09 maja 2013 13:37

Rolmopsik pisze:Nie masz racji - przekonałam się na wlasnej skorze - starałam się bardzo obiektywnie podejśc do osobnika i nie ulegac sugestii, jednak - prowokatorem i tzw zapalnikiem do wszelkiego rodzaju zaśmiecania - jest - goraluk.


Zauwazylem ostatnio - ale wczoraj wywalilem do smietnika dwie klotnie w ktorych Goral nie klocil sie sam ze soba. I ja nie zamierzam bawic sie w piaskownice i dowodzic kto pierwszy w kogo rzucil lopatka.

Fora tematyczne sa do pomocy. Osoby zasmiecajace kazdy watek klotniami bede mialy wylaczona mozliwosc pisania na nich. I nie zrobie tego "za kare" jak to sugerowala StaraBaba, wolalajac zeby ja zbanowac - ale w ramach prewencji, aby powstrzymac dalsze zasmiecanie.

Dotyczy to oczywiscie wszystkich a nie tylko Gorala i Starej Baby, po prostu akurat oni wiedli prym w ostatnim watku ktory musialem wywalic.

I nie poddaaje tego pod dyskusje, demokratyczne glosowanie czy pod osad zainteresowanych - po prostu grzecznie uprzedzam co zrobie jesli zasmiecanie for tematycznych klotniami sie nie skonczy.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:38

[piii...] MF - wywaliles posta na ktorego odpowiadalam , wpisujac na jego miejsce jakies gowno...

super.. gratulacje

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 09 maja 2013 13:38

Cwaniaczek, że pojawia i komentuje nasze wypociny :D :D :D
Ale przyznaj, ze było smiesznie, choć dla mnie osobiście nie do smichu - zdać sobie sprawę ,że "ramię w ramie" reprezentuje nacje z kims takim, jak ćmok z gór....
Ludzie kochani - masakra
A o naczycielce poczytałes?? tam jest dopiero perełka hahhahahhaha

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:39

a nie, forum sie krzaczy znowu - czyli odpowiedzialam ci na posta ktorego wyslales po mojej odpowiedzi

tez super

kuzwa przewidujaca widac jestem

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 09 maja 2013 13:39

StaraBaba pisze:
No, dawaj bana bohaterze bez jaj.



Nie mam zamiaru. Bardzo mnie rozbawiasz :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:47

Szkoda, zamiarem bylo wpedzenie cie w depresje i postwaienie przed lusterm gdzie sprawdzasz "mam czy nie mam" ze spodniami na kolanach.

A tak na powaznie - jak pisalam wczesniej. Slepy/gluchy/[piii...] zauwazyl by co sie dzieje i zrobil porzadek zamiast zaslaniac sie "wszyscy" w totalnie bezjajowy sposob.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 09 maja 2013 13:51

Marcerator pisze:
Rolmopsik pisze:Nie masz racji - przekonałam się na wlasnej skorze - starałam się bardzo obiektywnie podejśc do osobnika i nie ulegac sugestii, jednak - prowokatorem i tzw zapalnikiem do wszelkiego rodzaju zaśmiecania - jest - goraluk.


Zauwazylem ostatnio - ale wczoraj wywalilem do smietnika dwie klotnie w ktorych Goral nie klocil sie sam ze soba. I ja nie zamierzam bawic sie w piaskownice i dowodzic kto pierwszy w kogo rzucil lopatka.

Fora tematyczne sa do pomocy. Osoby zasmiecajace kazdy watek klotniami bede mialy wylaczona mozliwosc pisania na nich. I nie zrobie tego "za kare" jak to sugerowala StaraBaba, wolalajac zeby ja zbanowac - ale w ramach prewencji, aby powstrzymac dalsze zasmiecanie.

Dotyczy to oczywiscie wszystkich a nie tylko Gorala i Starej Baby, po prostu akurat oni wiedli prym w ostatnim watku ktory musialem wywalic.

I nie poddaaje tego pod dyskusje, demokratyczne glosowanie czy pod osad zainteresowanych - po prostu grzecznie uprzedzam co zrobie jesli zasmiecanie for tematycznych klotniami sie nie skonczy.


Do dupy nie do pomocy - fora tematyczne, sa do zakładania tematów - jezeli sie nie przemyśli, tego co się pisze, to sie otrzymuje szydercze odpowiedzi - przeciez to oczywiste.... Wypociny doradcy od siedmiu boleści, sprowadzające na boczne tory, muszą być wryfikowane, bo MODY tego nie robią, więc pozostaje szary, ale obeznany uzytkownik. Jak ktos pisze gdzie może kupić prezerwatywy - oczywiste, że usercośtam wyskoczy z butami albo zapyta o posiadanie narządu, na który to bedzie zakładać (palec czyli).
Ludzie - ile można założyc tematów typu - przyjeżdżam do UK mam 30funtów - co mam zrobić? To jakby człowiek sie co dzień budził i "groundhog day" przezywał....
I właśnie przydałoby się tą "łopatke w piaskownicy" przyobserwować.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:54

Wypociny doradcy od siedmiu boleści, sprowadzające na boczne tory, muszą być wryfikowane, bo MODY tego nie robią, więc pozostaje szary, ale obeznany uzytkownik.


Amen

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 13:55

tylko nie wiem dlaczego "obeznany uzytkownik" przeczytalam jako "obrzezany uzytkownik"

ide zapalic, moze mi sie na wzrok rzucilo

Rolmopsik - pisz dalej... duzo... cytuj.... i zlosc sie ze nie kumaja ;)

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 09 maja 2013 14:20

Rolmopsik pisze:Cwaniaczek, że pojawia i komentuje nasze wypociny :D :D :D
Ale przyznaj, ze było smiesznie, choć dla mnie osobiście nie do smichu - zdać sobie sprawę ,że "ramię w ramie" reprezentuje nacje z kims takim, jak ćmok z gór....
Ludzie kochani - masakra
A o naczycielce poczytałes?? tam jest dopiero perełka hahhahahhaha


Tak, to jest dopiero perełka.
Nie dość, ze jesteś torebka, to jeszcze goopia. Łasząca się i skomląca o przyjęcie do klubu WG, to jeszcze po polskiemu poprawnie nie umiesz napisać.
Może poszukasz sobie nauczycielki do korepetycji?
Nie dość, ze oskarżasz ludzi bez powodu, nie umiesz poprawnie pisać to jeszcze skamlesz i kłamiesz.
Jesteś takim małym zapyziałem katolickim rolmopsem od którego jedzie... rybami. Powinnaś się częściej myć.

I nie poniżaj siebie swoimi skomlącymi tekstami o przychylność innych.
Dać ci przykłady?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 14:21

pear doll she

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 09 maja 2013 14:22

StaraBaba pisze:pear doll she


buzi ;)))

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 maja 2013 14:23

scotch me


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości