wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 20:23

Nie latam , poprostu widac jaka jest.Moderatora chce zastapic? no chyba ze jej placa bo tak skrzetnie wszystkiego pilnuje.To sorry nie wiedzialem.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 28 lut 2013 20:46

Daro, czepiasz się innych, a spójrz trochę na siebie.
Chcesz, żeby wszyscy (głownie blondynek) się od siebie odczepili, nie latali za Tobą po tematach, a sam robisz dokładnie to samo...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 22:09

A Ty kto ? tez za mna lazisz i ciagle cos mi dopisujesz.No juz tez przesadzasz .Sprawdzasz co ja pisze non stop.Pochamuj troche kobieto.Inwigilatorka jestes.Czy moj stroz.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 01 mar 2013 00:53

A pomysł o Oscarach był taki świetny - ale nie - trzeba ze swoimi durnotami wszędzie temać zasrać - Daro czy ty mógłbyś ograniczyć sie do PITOLENIA w jakimś jednym temacie - a nie gdzie sie kto by nie pokazał to Ty już - SIUP i PITOLISZ..... Proszę - bardzo grzecznie - Daj ludziskom pogadać i wymienic się inteligentnymi uwagami na rózne tematy .....PLEASE (tłumaczenie PROSZE)...
Ponabijełeś1500 postów - odpocznij sobie co??

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 01 mar 2013 10:32

Napisalem o Argo zaraz mnie blondynek zaatakowala czep sie tu widac kto kogo pierwszy atakowal.Masz zeza kobieto ? czy cichociemna udajesz.Sama jawnie podjudzasz do nienawisci nie widzisz tego?Co za dama? bulke jadasz przez bibulke?Co tak z nimi od razu sie zintegrowalas, Taki styl Ci odpowiada, ataki w grupie? Zalosna Ty jestes.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 mar 2013 10:48

daro43 pisze:A Ty kto ? tez za mna lazisz i ciagle cos mi dopisujesz.No juz tez przesadzasz .Sprawdzasz co ja pisze non stop.Pochamuj troche kobieto.Inwigilatorka jestes.Czy moj stroz.

Ja nie sprawdzam daro co Ty piszesz, tylko sprawdzam co nowego na forum. Nic nie poradzę na to, że nie ma tu już tematów bez Twojego udziału.

Tutaj akurat rzuciło mi się w oczy to, że o 17 piszesz kilka postów żaląc się, że blondynek i emigrantka ganiają za Tobą po tematach i wypowiadają się pod każdym Twoim postem, a niecałe 3 godziny później robisz dokładnie to samo.

Czepiłeś się tu blondynka, że skomentowała wypowiedź spamera, a sam też to robiłeś it to nie raz (chodzi o polaczka, który wszystko od latarek po krzesła w podpisie reklamuje).

Wkurza mnie to, że trzeba się z Tobą na tym forum obchodzić jak ze zgniłym jajem, bo co człowiek nie powie, to zaraz atakuje, czepia się, śledzi i prześladuje biednego daro.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 01 mar 2013 11:35

To posprawdzaj nie mam nic przeciwko ,po co dokladasz swoje cegielki do moich postów? piszesz po mnie .I jakim prawem bez mojej zgody przenosisz moje cytaty z jednego tematu do drugiego dla żartu?To chamskie jest.Fajnie że mądry czlowiek to powycinał.Leży to w śmietniku .Co powiesz że to nieprawda?Dobra jesteś.I co będziesz sie wypierać?Popatrz na siebie troszkę ok?Sprawiedliwa się znalazla.Ja takich numerów nikomu nie robię.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 mar 2013 11:44

I jakim prawem bez mojej zgody przenosisz moje cytaty z jednego tematu do drugiego


Twoje wypowiedzi na forum są wypowiedziami publicznymi i ich kopiowanie (na forum) nie jest zabronione, chyba że zostały objęte prawami autorskimi. Nie uważam, żeby było to chamskie i będę je kopiować i cytować ile tylko mi się podoba. Jeśli sobie tego nie życzysz- nie pisz - nie będzie czego kopiować.

Fajnie że mądry czlowiek to powycinał.Leży to w śmietniku .Co powiesz że to nieprawda?Dobra jesteś.I co będziesz sie wypierać?


Ten wątek wylądował w śmietniku nie przez to, że zacytowałam Twoje 2 wypowiedzi, żeby pokazać Twoją hipokryzję, ale dlatego, że również (a może głównie) dzięki Tobie zrobiło się z niego bagno.

Dorośnij w końcu.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 01 mar 2013 12:01

Wykorzystałaś wpis z innego tematu w celu ośmieszenia.Włożyłaś mi w usta coś czego bym nie powiedział tym bardziej nie napisał w tym akurat temacie gdzie to umieścilaś.Tak się nie robi,manipulując czyimiś wypowiedziami.Dalej kpisz i udajesz mądralinę?To naprawdę w tym przypadku żalosna jesteś.Używając cudzych postów.Każde takie Twoje pisanie będzie kasowane,o co będę mocno wnosił.Pisać publicznie pisz,ale nie jesteś sama osobą publiczną.Ja też nie. Więc się zastanów co i jak przeciwko komu używasz.I prosze nie korzystaj z moich wpisów nie życze sobie tego.Dziękuję.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 mar 2013 12:12

Każde takie Twoje pisanie będzie kasowane,o co będę mocno wnosił


Na jakiej podstawie? Który punkt regulaminu łamię?

Uważasz, że Ci ubliżam cytując Twoje wypowiedzi? One mówią same za siebie...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 01 mar 2013 12:29

Ale używasz postu w formie kpiny i ośmieszenia.Po co?I tu tak wlaśnie było.A tylko w tym przypadku kierowałaś sie właśnie tym o czym piszę,w celu połaczenia dwóch postów w jednym.żeby wyszło śmiesznie.Ty naprawdę udajesz czy o drogę pytasz?Albo tak jesteś w siebie zapatrzona,że nie widzisz swoich błedów,albo tak zawistna ,może naprawdę taka jesteś?Jak z premedytacją to zrobiłaś .Owszem cytuje się czyjeś wpisy ale w danym temacie żeby nie pisać pieć razy to co ktoś napisał wcześniej.To ułatwienie.Ale nie to co Ty robisz.No wybacz teraz ja poskładam rózne posty w jeden i wpisze komuś w temat.Widze że nie widzisz problemu.I uparcie z siła maniaka wkręcasz mi że tak można.Nie nie można .Jeszcze raz ,to jest chamskie.I napewno nie smaczne.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 mar 2013 12:34

Ale używasz postu w formie kpiny i ośmieszenia.Po co?


Chciałam pokazać Twoją hipokryzję, podobnie jak w tym temacie.

Dlaczego tak się boisz cytowania swoich wypowiedzi? Może następnym razem zastanów się najpierw co piszesz, nie będziesz się musiał wtedy obawiać, że ktoś to będzie cytował.

Udowadniasz teraz tylko to co pisałam wyżej - że trzeba się z Tobą na forum obchodzić jak ze zgniłym jajem. Tobie wolno wszystko, ale inni niech chodzą na paluszkach, uważają na słowa i niech nie daj Boże nie tykają dareczka.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 01 mar 2013 12:42

Czemu się starasz wybielić?Nie używaj moich postów i tyle.Jeszcze to nie dociera do Ciebie?Co za uparty człowiek.Piszę nie poprawnie po Polsku?NIE ŻYCZĘ SOBIE BYŚ KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁA MOICH POSTÓW W TAKIM CZY INNYM CELU.Dotarło.Dziękuje.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 mar 2013 12:48

Czemu się starasz wybielić?


Nie staram wcale, bo nie zrobiłam nic złego.

Nie używaj moich postów i tyle.Jeszcze to nie dociera do Ciebie?

Nie dociera. Będę cytowała kogo będę chciała i ile tylko będę chciała.

IE ŻYCZĘ SOBIE BYŚ KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁA MOICH POSTÓW W TAKIM CZY INNYM CELU.Dotarło


Nie- również nie dotarło. Jeśli sobie nie życzysz, żeby Twoje posty były kopiowane - nie pisz wcale. Póki co każdy może je kopiować do woli i ani Ty, ani moderator tego nie zabroni, bo nie jest to wbrew regulaminowi.

Dziękuję.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron