wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 12:03

moze i duble room po tyle chodza... :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 12:41

Goraluk Romowie(cyganie)ponoc juz umowy daja polakom na wynajmowane pokoje.Council jest tez heapy. :lol: i wydaje im pozwolenia na wynajem pokoi :lol: .Nie wszedzie masz prad w cenie sa liczniki na karte i dobijasz licznik raz w tygodniu zalezy jak sie z mieszkancami umowisz w pare osob zlozycie sie.Uwazajcie na to bo ja wypale za 2f pradu a taka co siedzi caly dzien w domu i gotuje ,wypali za 7f wiec nigdy taki interes nie jest sprawiedliwy.Szukajcie bez takich skarbonek jak dodatkowe platnosci.Rachunki wliczone w komorne i tylko takie..Patrzcie tez czy pralka w domu jest,bo nikt nie bedzie chodzil do pralni miejskiej to kosztuje, a kto zmeczony bedzie po pracy prania pilnowal i suszyl w suszarce za 20 pensow minuta suszenia.Czym mniej ludzi w domu tym lepiej.Dostep do kuchni czy lazienki latwiejszy bedzie.I moze ciszej.Kupcie gazete na miejscu LOOTA , od reki znajdziecie mieszkanie.Malo polakow tam zaglada,bo wszystko jest po angielsku nie widzialem nigdy po polsku.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 27 lut 2013 12:46

Hahahahaaha - no i sie produkujcie ludziska i filozofujcie i liczcie i doradzajcie, a oto co znalazłam na forum konkurencyjnym

"Witam, spodziewam się iż jest to już setny z kolei temat tego pokroju, lecz bardzo nurtuję mnie parę pytań i chciałbym uzyskać informację na ich temat.
Sprawa wygląda tak, że chciałbym wyjechać do Anglii (Londyn, okolice Londynu) i nie chodzi tu o zarobek lecz o zamieszkanie tam na dłużej. Od pierwszej wizyty w tym kraju spodobało mi się i zawsze wiązałem z tym przyszłość. Z tej racji mam kilka pytań do osób naprawdę kumatych, mieszkających już trochę w Anglii/samym Londynie, JEŻELI MASZ PISAĆ pie... I SPAMOWAĆ TEMAT, NAJLEPIEJ KLIKNIJ CZERWONĄ IKONKĘ "X" W PRAWYM GÓRNYM ROGU !
Co prawda trochę tego się nazbierało, lecz odpowiedzi mogą być bardzo krótkie lecz szczegółowe Dziękuje bardzo za pomoc i poświęcony czas !
! "

Jeszcze małe pytanko....- co to znaczy "heapy", bo mój angielski "komunikatywny" i nie mam takiego slowa w moim Vocabulary??? :oops:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 27 lut 2013 13:10

Rolmopsik pisze:Jeszcze małe pytanko....- co to znaczy "heapy", bo mój angielski "komunikatywny" i nie mam takiego slowa w moim Vocabulary??? :oops:


Jak dla mnie to ktoś chciał napisać "happy" - jakoś tak się domyśliłem. Czyżby, spora grupa na tym forum była tak mało domyślna?
W zasadzie to by wyjaśniało wiele....

ps. Sprawdzaj też swoje posty, bo sama też walisz byki.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 13:28

Modtoidiota ile was jest? :lol: pasuje teraz nick do ciebie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 14:30

daro43 pisze:Goraluk Romowie(cyganie)ponoc juz umowy daja polakom na wynajmowane pokoje.Council jest tez heapy. :lol: i wydaje im pozwolenia na wynajem pokoi :lol: ..


Wszystko tak lykasz jak cieple kluchy naiwniaku czy tylko moje posty?

A podobno nie bierzesz mnie/moim postow na powznie?

To po jakiego ... uczysz sie ich an pamiec i recytujesz jak malpa tresowana?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 14:56

Jednak masz cos z tym wspolnego? ja do Goraluka pisalem.Szybko sie sama przypucowalas ze temat Ciebie dotyczy.No no te twoje legalne podatki i lokatorki.Jeszcze troche posmiejemy sie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 15:02

Pijesz do moich starych postow gdzie ci napisalam ze jestem Romka - lyknales jak cieple kluchy. Meza trupa i alkoholizm tez mi chciales wmawiac....

Idz sie zona zajmnij. Czy sie kobicina cieszy ze tu sidzisz calymi dniami i ona ma spokoj?

Fajnie ze jestes na forum.. Tak mi sie czasem w pracy nudzi to chociaz sie mam z czego posmiac...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 15:02

A co do smiania sie - z CIEBIE sie wiekszosc ludzi tutaj smieje lysolku....

Co, Goral sie zakumplowac nie chce z toba nadal?

Bedziesz plakal? Nie usmarkaj sie dupowlazie pospolity :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 15:08

Zadbaj o swoje stado.I smiech w Twoim zwierzyncu.Alfo i omego. :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 15:15

O swoje stado dbam. O ciebie wybitnie nie ma kto zadbac - kazdy ma z ciebie posmiewisko a ty z uporem maniaka wracasz na kazdy temat zeby jeszcze bardziej po doooooooooooooooooopie dostac. Masochista widac.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 15:31

Modl sie zeby Cameron nie wygral.Wejdzie nowe prawo i councilowskie i beneficiarskie , zobaczymy kto po tej dupie dostanie.Na razie skaczesz bo nikt naprawde pod kontrola wszystkiego nie ma.Na razie wszystkich po dupie Ty starasz sie lac , 100 lat nie male.Zobaczymy jak skonczy sie niegalny chandel mieszkaniami i wynajmowaniem pokoji.Council ma same straty i skarbowka tez,maja nasilic kontrole.Popatrzymy jak robia porzadek z dzisiejszymi pyskaczami i cwaniakami.Tych co dzis sie zarzekaja ze sa wporzadku, zapewne zobaczymy ich za jakis czas w innym swietle.To tak ogolnie.Kto czuje sie winny postawi na atak .Bo on jest najlepsza obrona.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 15:43

Po raz 2setny - ja nic nielegalnego baranku lysy nie robie wiec i "bac sie" nie mam czego. Pracuje wiec benefity mi lataja.

Paszport brytyjski mam od ponad 15 lat wiec mnie prawa /zmieny praw emigracyjnych/imigracyjnych wisza jak kilo kitu na agrafce.

Fantazjuj sobie dalej, tykle z zycia masz - tylko moze juz nie na moj temat , przestan SIEBIE osmieszac :lol:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości