wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
nisia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2008 00:02

Polska "swietlica" dla przedszkolakow na Ealingu

Postautor: nisia » 20 sty 2008 00:40

Jestem mama 2,5 letniego synka i chce zalozyc swietlice dla polskich przedszkolakow na Ealingu. Swietlica ma byc miejscem, gdzie dzieci beda mogly pobawic sie razem, uczyc polskich piosenek, wierszykow i gier (pamietacie jeszcze takie zabawy jak "baloniku nasz malutki" i "mam chusteczke haftowana"...? ) a opiekunowie poznac nawzajem. Na poczatek bedziemy sie spotykac raz w tygodniu - jesli beda chetni, byc moze czesciej :), jesli chetnych nie bedzie, pomysl upadnie :( - wiec serdecznie zapraszam wszystkie mamy i dzieciaki na nasze pierwsze spotkanie. Przyjdzcie i powiedzcie znajomym mamom z dziecmi!

Kiedy: 23 stycznia (sroda) od 10.30-12.30, potem co sroda o tej samej porze

Gdzie: Polski YMCA, 20 Gunnersbury Avenue, W5 3QL (5-10 min od Ealing Common). Tu powinna byc mapka:
[url]http://maps.google.co.uk/maps?f=q&hl=en&geocode=&time=&date=&ttype=&q=W5+3QL&ie=UTF8&ll=51.507647,-0.290194&spn=0.011486,0.024977&z=15&iwloc=addr&om=0
[/url]
Wstep: £2 (nie jest to przedsiewziecie komercyjne, skladka jest na wynajem sali i sprzet)

Szukam tez mam chetnych do pomocy jako woluntariuszki. Mozna sie ze mna skontaktowac pod 07801 364540 lub nisia@dsl.pipex.com

Weronika

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości