wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 28 lut 2013 14:16

@emi - no widzisz, tutaj może już ci pomóc tylko admin tego forum. Sama odpowiadając "osobnikowi" niestety chcąc nie chcąc pogarszasz sytuację. Jedynym lekarstwem na sytuację jest po prostu ban dla takiej osoby i tak jak wcześniej napisałem, w każdym innym miejscu byłby już dany dawno. Tu nie wiem czemu nie ma absolutnie żadnej reakcji, nawet w postaci ostrzeżenia. Sama niestety nic nie zdziałasz, a tylko krwi sobie napsujesz. Ja czytając posty po prostu przeskakuję te, które napisane sa przez "osobnika" oraz te, które mu odpowiadają ;) Taka selektywność.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 14:20

Odinn -

ja go nie prowokuje, ja odpowiadam na jego zaczepki/prowokacje/oszczerstwa

jezeli ktos sugeruje ze WIE ze jestem alkoholiczka, nielegalnie pokoj wynajmuje, maz umarl itp BZDURY to mam to ignorowac?

fakt, moda porzadnego tu nie ma zeby kretyna zabanowac na amen za OSZCZERSTWA

jakby pisal ze jestem kretynka, idiotka itd to by mi to latalo


jednak to co wypisuje to jest "insza inszosc"

szkoda ze nie rozumiesz

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 14:22

Gamedev - ja to wszystko wiem i rozumiem ale jego tekstow nie da sie ignorowac jezeli uderzaja bezposrednio we mnie, moja wiarygodnosc czy styl zycia.

I tak, na kazdym innym forum takiego padalca kazdy moderator dawno by juz usmiercil.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 28 lut 2013 14:32

emigrantka pisze:
szkoda ze nie rozumiesz


Alez ja rozumiem, i dlatego staram sie swoja prywatnosc zostawic w domu...

Ale rozumiem tez troche faceta - zauwaz ze on jest teraz na forum troche osaczony, przez grono pan, ktore go slownie traktuja jak traktuja...


A koniec koncow... zrobisz przeciez co chcesz?

Pamietaj tylko ze ciagnac ta wojenke, oberwac mozecie oboje.


A wygra ten, kto delikatnie mowiac, "wzniesie sie na wyzyny elokwencji, pozostawiajac osobiste wycieczki na boku..."

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 14:41

Nie rozumiesz Odinn.

Nie o jakas wygrana tu chodzi.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 28 lut 2013 15:33

Za "wygrana" rozumiem nie wywalenie z forum za zbyt osobiste wycieczki.
Za wygrana z twoje strony rowniez rozumiem zbanowanie daro, bo do tego dazysz.

Na dodatek, stosujac sie do zasady utrzymania pewnego poziomu w rozmowach, pokazujesz pewne rzeczy, ktorych daro nie pokaze jezeli bedzie dalej stosowal obrazliwy jezyk i wycieczki w twoja strone.
Kazdy z odrobina inteligencji, zauwazy roznice. I wyciagnie wnioski.
I bedzie dzialac odpowiednio.

Za bardzo zaowalowane?


Co do obrazy twojej osoby, lub tez oszczerstw: jezeli uwazasz to za az takie wazne - od tego jest policja, i odpowiednie organy.
W teorii po zgloszeniu takiej sprawy, policja ma prawo zazadac od administratora londynka danych owego osobnika, lub ip'a, czasow logowan itd itp, co ma posluzyc do identyfikacji, i pociagnieciu do odpowiedzialnosci.

Tak wiec jak pisalem wczesniej - zrobisz co chcesz...

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 28 lut 2013 16:11

Przy wejściu na forum powinna być jakaś notka, że wstęp od 18-lat, albo że zawiera treści nieodpowiednie dla nieletnich, bo to co się tu dzieje... brak słów.

Moim zdaniem nie powinno tu być miejsca dla osób, które nie potrafią wyrazić swojego zdania nie obrażając innych, a takich tu niestety nie brakuje.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 28 lut 2013 16:28

NoToCo pisze:Moim zdaniem nie powinno tu być miejsca dla osób, które nie potrafią wyrazić swojego zdania nie obrażając innych, a takich tu niestety nie brakuje.


Troche wrzucilas wszystkich do jednego wora razem, blondynka, daro, emigrantke, rolmopsika itd itp.

Kazdy bierze obraze swoja miara jak widac...


W zazartej dyskusji czesto to spotkasz, i to trzeba trzymac na wodzy... ehh emocje.

No zobaczymy co bedzie dalej.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 17:07

Przestan ublizac , lby puste , perllone glupki .Tabletki bierzesz cpunie.Pajacu internetowy, blaznie forumowy mam wymienic? Po kazdym moim poscie pojawiasz sie z blodynkiem i mnie ponizacie .Malo tykacie moja zone , malo blondynek chce ironicznie dzieci moje usmiercic. Dawny wpis.Odwal sie odemnie nie osmieszaj mnie, ja nie osmieszam pierwszy.Do Ciebie nie pisze , caly czas jezdzisz po mnie i nie tylko.Prosze i blagam odwal sie i tym bardziej od mojej zony i dzieci.Ich nie tykaj.Meza tez nie tykam pisalas sama o wszystkim od a do z teraz nie miej pretensji.Jak korzystasz z moich wpisow nie dziw sie ze ja sie zloszcze i poprostu bronie.Kazdy czuje przykrosc jak slyszy lysy blaznie stul pysk.I pearoll she.Tak piszesz czesto.Bez zaczepek z mojej strony.Tyle dziekuje.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 28 lut 2013 17:17

Troche wrzucilas wszystkich do jednego wora razem, blondynka, daro, emigrantke, rolmopsika itd itp.


To źle? Dla mnie nie ważne kto bluzga, na kogo czy za co - tak samo nieprzyjemnie się to czyta.

Dlaczego mamy wymagać kultury tylko od daro a nie od innych?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 17:31

Ja to wiem, nie czuje sie winny ale Blondynek , Emigrantka i nowa kolezanka prosze z dala odemni e i tym bardzjej mojej rodzinyO cyganach pisal Goraluk zeby od nich nie wynajmowac pokoi.Odpisalem zartujac Goralukowi.Bo prawda jest taka ze oni nie maja w wiekszosci prawa podnajmowac tych pokoi bo nie placa podatkow i nie daja umow.Wiec czego Emigrantka tak emocjonalnie reaguje? To do Goraluka bylooooooo..Dziwie sie ze jedni moga ublizac, komu chca i jak chca a mnie chcecie karac.Za co??????? za obrone mojej rodziny i mojego zdania!!! Kazdy facet z jajami ponoc ja ich nie mam , zrobil by to samo, czy nie?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 17:46

Prosze Blondynek sie przyznaje .Wiecie Panie jedna piekna pszczolka i ma ciety jezyk, druga tez pszczolka tylko ma ostre zadlo.Niech jedna drugiej podziekuje ze tak sie wspolnie nakrecaja.Przeciw innym i robia wojny specjalnie.Dzieki Blondynek wpelni mi cos udowodnilas po tym co napisalas.Jeszcze raz dziekuje za szczerosc.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 18:11

To ze zbluznila mi publicznie zone chora na raka , to ze wstawiala zdjecia osmieszajace na forum osobe moja i zony,wogole nie znajac kobiety.To ze pisze na okraglo, to co pisalem kiedys w dobrej wierze wykorzystuje moje wpisy w osmieszaniu mnie?Za zone zycie oddam i Ty i ona nie tykajcie mojej rodziny,moich dzieci tymbardziej.Ale musicie nie ? tak zeby dobic kogos , i czemu to robisz jedna z druga?Napisz czemu tykacie na okraglo moja rodzine? Co ona wam zrobila.Kobiete chora na raka wstydz sie Starababo plakala caly wieczor przez Ciebie.Teraz Ty nieszczesliwa udajesz wstydz sie.Umiecie z ofiary zrobic przestepce.Jeszcze raz od zony wam z dala.Piszcie sobie co chcecie , raz popiszcie o sobie.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron