wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 00:15

blondynek pisze:Naprawde?
przyganial kociol

ale kociol chyba jest lepszy


:lol:


Ciagle dziewcze nie widzi jak bardzo sie pograza :D

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 gru 2010 00:23

BosaStopa pisze:
aina24 pisze:
BosaStopa pisze:aina24, pisz ty po angielski po jak piszesz po polsku to jakby idiotka cos dukala :lol:


a nie mowilam :roll:


nie mowiac juz o tym, ze zdanie wielka litera sie zaczyna i kropka konczy, a i przecinka zadnego glabie nie wstawilas. A i koncowka zdania nie ma sensu i ogolnie cale zdanie nie jest poprawnie napisane pod wzgledem gramatycznym.

Ale to nie wazne, ale co wazne to to, ze sama glabie nie umiesz pisac ani po polsku ani po angielsku, a sie czepiasz :lol: zdecyduj sie..



spojrz na swoje posty, na przyklad ten i zobaczy czy zaczelas go z duzej litery glupiutkie dziewcze

dwa, nie trzeba zachowywac zasad pisowni na forum, a zwlaszcza jak sie pisze do ciebie balwanie



chodzilo o to glabie, ze sama piszesz jak 3 latek i mi zwracasz uwage co do pisowni. Jesli chcesz kogokolwiek pouczac to sama najpierw pisz poprawnie tylko grunt to umiec. :roll:

a tak wogole to idz spac bo jutro do pracy na zmywak rano 8)

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 00:33

jutro mam wolne, ty masz dyzur na zmywaku :mrgreen:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 gru 2010 01:54

BosaStopa pisze:jutro mam wolne, ty masz dyzur na zmywaku :mrgreen:



bo nawet na zmywak sie nie nadajesz.. tam tez trzeba troche glowka niekiedy ruszyc gdzie cepla gdzie zimna woda 8)


siedz w chalupie i londynek czytaj moze sie czegos dowiesz :lol:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron