wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 10 mar 2009 13:55

pitu pitu,
z trolem zwyczajnym nie rozmawiam.

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

przeczytajcie!!!!!

Postautor: aleksandra76 » 10 mar 2009 17:40

Od paru miesiecy przegladam te forum szukajac ciekawych informacji.. Jest tak: widze ciekawy temat wiec klikam .. z zaciekawieniem czekam na sekundowe zaladowanie stronki by w koncu zaspokoic swoja ciekawosc na dany temat, no i .. czytam.. i czytam.... i co dalej??.. to co zawsze!!! czyli jakis BURAK jak zwykle zamiast NOOORMALNIE I PO LUDZKU UDZIELIC ODPOWIEDZI LUB PRZYLACZYC SIE DO DYSKUSJI, zaczyna wytykac bledy , ortograficzne,,,, czepiac sie slowek,,,, wysmiewac, a jak to nic nie da i dalej NUDZI mu sie przed kompem to czepia kogos wartosciowego... a dlaczego?? czemu tak kurcze jest ze niemal kazdy temat konczy sie wlasnie w ten sposob????...
wkurza mnie to okrutnie!! a z drugiej strony to mi sie smiac chce bo wiem jaki bedzie nastepny post> pewnie ktos zaraz mi napisz zebym nauczyla sie polszczyzny, zebym zaczela uczyc sie ortografii, itd..itp... to od razu ci odpisz TUMANIE ze nie jest wazne czy przekazalam swoja wiadomosc z bledami ortograficznymi, czy po niemiecku, czy narobilam bledow stylistycznych, czy nie!! wazny jest moj przekaz !!!!!!!!!!!!!!!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 10 mar 2009 19:01

Ola, nie dramatyzuj 8)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 10 mar 2009 19:05

oczywiscie ze ola ma racje.


Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się
uważnie jeszcze raz: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy.
Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.


I tak wyglada 99% odpowiedzi na forum :)



ps.cytat

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 mar 2009 19:22

brain pisze:pitu pitu,
z trolem zwyczajnym nie rozmawiam.


Nie mow do lustra w takim razie. Zdaje sie ze facet ktory bredzi nieprawdopodobne glupoty to okaz trolla wlasnie?

Widze tu zreszta nieco wiecej analogii: Gonzo dowartosciowywal sie mowiac o nieistniejacej elektrowni przynoszacej swietny dochod, ty natomiast przyjales nicka majacego w twoim mniemaniu o twojej wyjatkowej inteligencji. Tjaaaa... Gonzowi zapewne brakuje w realnym zyciu gotowki....

brain pisze:Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się
uważnie jeszcze raz: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy.


Oh, brain, to tak samo jak z logika twoich wypowiedzi i oparciem ich na faktach: wystepuje rownie czesto jak osemka w obu ciagach liczbowych...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 10 mar 2009 20:26

Banały, brain, banały...
brain pisze:Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?

Ósemka ukryła się na końcu zdania.
I tak samo jest na forum, większość zapytań to banały, na które można samemu znaleźć odpowiedź.
Tylko po co korzystać z googla, czy nie daj Boże z angielskich serwisów, skoro można zapytać na forum?
No nie? Wystarczy być leniwym antytalentem do nauki podstaw języka :)

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

...

Postautor: aleksandra76 » 10 mar 2009 21:54

To po KIJ powiedz mi jest to forum??? powiedz mi panie madralinski, po co ono jest??? bo ja myslalam, ze wchodza tu ludzie zadajacy pytania i udzielajacy odpowiedzi, a nie pacany "doradzajacy od serca"...
jakbym chciala formulki to bym sobie wbila w google! A moze niektorzy wola poznac bezposrednie opinie i sprawdzic jak sie to odnosi do codziennosci???.....

jeden przez drugiego stara sie byc madrzejszy :( to smutne :( ... ja nie wiem jak to jest, ze moi rodzice jakos dali rade mnie wychowac inaczej i wpoili odpowiednie wartosci... ale wiadomo.. niestety kazdy ma inne... zrozumiales???

domino3
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 26 lut 2009 11:13

Postautor: domino3 » 10 mar 2009 22:52

zgadzam sie z Aleksandra 76 , to forum bylo kiedys fajne a jaki [piii...] byl czat !!!!!.....teraz to jest rokokoko....to jak Ala moze wyskoczymy na jakies piwo???

8)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 10 mar 2009 23:39

aleksandra76 - już pisałem, spokojnie, bo popuścisz.

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

...

Postautor: aleksandra76 » 11 mar 2009 22:06

DOMINO3:
z checia bym sie oderwala na chwile od tego wszystkiego ale jest male "ale".....
1. wole drinki..
2. zabawa sie skonczyla odkad zostalam zaobraczkowana(wiec maz by mnie chyba udusil:)
3.no wiesz.... jak to powiedziec....mam malutka fasoleczke w brzuszku i przypuszczam ze nastepnym razem skosztuje "%%%" hmmmm.... - nie siegam tak daleko w przyszlosc:D
4. jestem caly czas zawalona robota i nawet jak punkty od 1 do 3 by nie istnialy, to byl by punkt 4 :D:D

pozdrawiam Cie serdecznie i ciesze sie ze mi odpisales i rozumiesz o co mi chodzi:) w koncu JEST TO FORUM DYSKUSYJNE:D:D

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

Postautor: aleksandra76 » 11 mar 2009 22:16

o kurcze!!!! dopiero teraz sie polapalam..hihihihi- powinnam byla napisac
...(...) ciesze sie ze mi odpisaLAS:)...

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 11 mar 2009 22:21

Marc poniewaz nie ogarniasz swoim scislym rozumkiem rachmistrza to zapytam cie wprost i znowu bedzie z miesiac spokoju bo znikniesz zeby odpowiedzi uniknac.

Dlaczego nie chciales poniesc odpowiedzialnosci za podtrzymywanie niewygodnego badz tez nieprawdziwego topicu? odpowiedz jest prosta zebys sie nie meczyl udziele jej za ciebie, jestes cieniutkim w uszach trolikiem i nie podjalbys osobiscie zadnej odpowiedzialnosci cywilnej. A kilkakrotnie wywolywalem cie do tablicy z pytaniem "czy to zrobisz?"...
Cdn...

Dla ulatwienia, nie czytalem jego zalosnej tworczosci bo nie widze potrzeby czytania trola wypocin, zobaczylem ze smie odpisac cos w kierunku mojej osoby.

Ola: bylo ale paru imbecyli wpedzilo to forum w spiralke nie do zatrzymania.
Domino: nie poddawaj sie :)

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

Postautor: aleksandra76 » 11 mar 2009 22:53

masz racje! az przykro..,,... a tych imbecyli to pousypiac! :twisted:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 12 mar 2009 02:15

...zmuszony bylem ostatnio pobyc kilka dni Polsce... w jednym z reportazy o "mlodych walecznych z czsow przemian" padlo bardzo dobre okerslenie z ust walecznego: "Polska jest meczaca"...
... czy sadzicie ze jestecie (...my) wolni od zarazy ktora tam sie rozwinela? ...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 mar 2009 12:49

brain pisze:Marc poniewaz nie ogarniasz swoim scislym rozumkiem rachmistrza to zapytam cie wprost i znowu bedzie z miesiac spokoju bo znikniesz zeby odpowiedzi uniknac.


Jak na razie to TY unikasz odpowiedzi na konkretne pytania, zaslaniajac sie ogolnikami i bredzeniem. Jak widzielismy w temacie do ktorego odnosnik dalem.

brain pisze:Dlaczego nie chciales poniesc odpowiedzialnosci za podtrzymywanie niewygodnego badz tez nieprawdziwego topicu?


Posluchaj, imbecylu, bo juz nie mam do ciebie sily: NIE UCHYLAELM SIE przed zadna odpowiedzialnoscia, moje imie, nazwisko i inne dane sa i byly znane administratorowi portalu.

Poniewaz po raz kolejny piszesz te same brednie, wiec ja po raz kolejny napisze: Jestes KLAMCA, panie No-Brain.

brain pisze: odpowiedz jest prosta zebys sie nie meczyl udziele jej za ciebie, jestes cieniutkim w uszach trolikiem i nie podjalbys osobiscie zadnej odpowiedzialnosci cywilnej.



Jak widac, pajacyku. Kilkakrotnie w przywolanym temacie wywolywalem cie do zacytowania moich wypowiedzi lub przeproszenia za klamstwa ktore pisales. Ale ty nie masz wystarczajaco duzych jaj zeby przyznac sie ze walnales bzdure a teraz w nia brniesz, nieprawdaz, trollu?

brain pisze:Ola: bylo ale paru imbecyli wpedzilo to forum w spiralke nie do zatrzymania.
Domino: nie poddawaj sie :)


Jak widac po twoich postach. Twoj dorobek na tym forum zawsze byl zalosny (najlepszy mialem ubaw czytajac twoje "fachowe" porady), ale teraz juz przechodzisz sam siebie. Klamiesz, ktos ci klamstwo wytyka a ty udajesz ze nic sie nie stalo i piszesz te same klamstwa po raz kolejny.

Jestes zalosnym, silnym tylko przed ekranem gnojkiem, ktory nie potrafi sie przyznac do bledu. Pocaluj mnie w tylek, trollu.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron