Strona 1 z 1

W ktorych klubach warto zagrac

: 13 sty 2019 16:05
autor: wsom86
W ktorych klubach w Londynie mozna zagrac koncert z Polskimi coverami? Znacie takie miejsca? Znam fajny zespol ktory wystepuje na roznego rodzaju zabawach, imprezach itd Fajnie by bylo zrobic jakies wydarzenie w Londynie, co myslicie? Ma ktos jakies informacje w tym temacie? Pozdrawiam

Re: W ktorych klubach warto zagrac

: 19 lut 2019 12:11
autor: Nela09
myślę że sporo jest takich miejsc, bo Polaków w Londynie jest sporo (jeszcze ;) )

Re: W ktorych klubach warto zagrac

: 01 mar 2019 13:18
autor: MZar
a mógłbyś podać może jakieś dokładne miejsca, bo sam bym chętnie, gdzieś pograł, a niestety nie znam takich miejsc. Tak żeby akurat można było tam koncerty grać?

Re: W ktorych klubach warto zagrac

: 28 lut 2023 12:24
autor: Clower1
hi

Re: W ktorych klubach warto zagrac

: 26 kwie 2023 17:12
autor: olamarciszyn01
Cześć! W Londynie istnieje kilka klubów, które mogą być otwarte na organizowanie koncertów z polskimi coverami. Oto kilka propozycji:

The Polish Jazz Café POSK - jest to polski klub zlokalizowany w Hammersmith, który regularnie organizuje wydarzenia związane z polską muzyką, w tym jazzem i coverami. Możesz sprawdzić ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat organizowania koncertów w ich klubie.

Ognisko Polskie - to centrum kulturalne i klub zlokalizowany w South Kensington. Często organizują różne wydarzenia kulturalne i muzyczne związane z Polską. Warto skontaktować się z nimi, aby dowiedzieć się, czy są zainteresowani organizacją takiego koncertu.

The Montague Arms - choć to nie jest polski klub, to znany jest z organizowania różnorodnych koncertów i imprez tematycznych. Warto sprawdzić, czy są otwarci na zorganizowanie koncertu z polskimi coverami.

Re: W ktorych klubach warto zagrac

: 29 lut 2024 16:00
autor: boyem10580
Jeśli znasz fajny zespół wykonujący polskie covery i chciałbyś zorganizować wydarzenie w Londynie, to może być świetny pomysł! Organizacja koncertu z polskimi coverami może przyciągnąć zarówno Polaków mieszkających w Londynie, jak i osoby z innych narodowości, które są zainteresowane poznawaniem muzyki z różnych kultur.