Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
Niesia1991
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2018 16:41

Wokalista poszukiwany

Postautor: Niesia1991 » 04 lis 2018 16:48

Klawiszowiec szuka wokalisty do zalozenia zespolu muzycznego, ktory bedzie grac na roznych imprezach okolicznosciowych. Jesli umiesz i lubisz spiewac, nie wahaj sie skontaktowac.
Aga
07746966074

Lizak88
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2018 16:42

Re: Wokalista poszukiwany

Postautor: Lizak88 » 21 lis 2018 16:44

Hej, jestem zainteresowany, jaki sczas temu miaem swoj zespol i nagrywalem plyty dla teatrow w Polsce. Z checia sprobowalbym sie u was - przyleciualem do Londnu pol roku temu i baaaardzo brakujemi muzyki. Preferowana muzyka to rock :) Weekendy i wieczory jestem wolny - dojade wszedzie ;) mieszkam w Woolwich Londyn jkbc. pozdro!

Lizak88
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2018 16:42

Re: Wokalista poszukiwany

Postautor: Lizak88 » 21 lis 2018 16:46

Hej, jestem zainteresowany, jaki sczas temu miaem swoj zespol i nagrywalem plyty dla teatrow w Polsce. Z checia sprobowalbym sie u was - przyleciualem do Londnu pol roku temu i baaaardzo brakujemi muzyki. Preferowana muzyka to rock :) Weekendy i wieczory jestem wolny - dojade wszedzie ;) mieszkam w Woolwich Londyn jkbc, narazie raczej szukam wspolnej rozrwki muzycznej a pozniej sie okaze co z tego wyjdzie. pozdro!


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron