Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
macieg
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2014 00:01

zupełnie amatorski zespół, podkreslam zupelnie:-)

Postautor: macieg » 20 gru 2014 00:16

Pomyslalem, ze moze zrobic uzytek z mojej zakurzonej i wcisnietej gdzies w kat gitary basowej - chociaz sie nie ograniczam - zawsze chcialem grac na bebnach, ale halas byl problemem - przynajmniej tak myslalem.

Najciekawsze jest to, iz na gitarze nigdy nie gralem. Na bebnach - tylko cudzych 'przy okazji'.

Jesli ktos z was takze chcialby wrocic do marzen z mlodosci i:
- byc rock gwiazda :-)
- nauczyc sie w koncu grac na jakims instrumencie - powaznie jest to pomysl dla zupelnie poczatkujacych, ktorzy chca sie czegos nauczyc lub czyms podzielic,
- spotkac sie i pogadac o muzyce i przy muzyce
...to by bylo fajnie sie spotkac.

Moje inspiracje to przede wszystkim - uwaga mix kompletny: Rage Against The Machine, Nirvana, Oasis, Arctic Monkeys, Royal Blood, ale nie tylko do tego sie ograniczam.

Jesli ktos mialby ochote muzycznie spedzic czas to w koncu zrobmy cos razem.

Pozdrawiam.

arturkanafocki
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2014 13:38

Wokal

Postautor: arturkanafocki » 22 gru 2014 13:41

Ale fajnie sie sklada...bo ja lubie spiewac, gram na klawiszach ...ale szalu nie ma...ale niezle mi idzie :)
jednak wokal to co co mnie najbardziej kreci..ja slucha kazdej muzyki:) lubie ogolnie muzyke z energia, gitara swietny bass i mega drumming:)

07784947416...napisz zadzwon pogadamy:) lub na maila,, jak wolisz :)


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron