Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
budyll
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2013 02:38

Jestem wokalistą rock'owym/metalowym i chcę założyć zespół

Postautor: budyll » 01 wrz 2014 13:40

Witam serdecznie ;),

Mam na imię Maciek, jestem wokalistą rock'owym/metalowym, mam 19 lat i mieszkam w Londynie od 4 lat. Odkąd się tutaj pojawiłem zacząłem na serio interesować się śpiewaniem (wcześniej też śpiewałem będąc w Polsce, ale raczej nie miałem tam perspektyw, jako iż pochodzę z małej miejscowości).

Jestem obeznany jeżeli chodzi o zgrywanie się wokalnie z instrumentami, niestety sam nigdy nie opanowałem sztuki grania na jakimkolwiek :P.
Fajnie byłoby jeżeli odzywałyby się jedynie osoby zbliżone wiekiem do mnie (19-22) i miałyby czas i chęci na robienie prób itd. ;). Ostatnio próbowałem coś zdziałać z 3 osobami, lecz mięli oni to wszystko, delikatnie mówiąc, tam gdzie słońce nie dochodzi :/.

Do tej pory udało mi się nagrać 4 dema (może nie najwyższej jakości ale mój głos jest tam wyraźnie słyszalny, a to już plus :D).
Oto link do mojego Soundcloud'a: https://soundcloud.com/maciej-budy-ostrowski
Wszystkie 4 powyższe kawałki były nagrane w zeszłym roku.

Moje ulubione zespoły/wykonawcy to: Quiet Riot, Motorhead, Black Stone Cherry, Godsmack, Danzig, Bullets And Octane, The Highwaymen, Johnny Cash, Waylon Jennings, Living Colour, Eddie Vedder, Disturbed, Ben Howard, Paul Weller, Dżem, Kokon, Cree, Sweet Noise, Elektryczne Gitary i wiele innych :).

Jeżeli podoba wam się mój głos (ostro ćwiczyłem przez ostatnich kilka miesięcy więc wokalnie jest u mnie jeszcze lepiej, tak przynajmniej mi się wydaje :D) to śmiało odpowiadajcie.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczyska ;).
PS. Interesowałyby mnie raczej osoby chcące założyć nowy zespół, wiele razy próbowałem jakoś zgrać się z osobami grającymi ze sobą np. od roku i moim zdaniem taka współpraca po prostu nie działa.

budyll
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2013 02:38

Postautor: budyll » 04 wrz 2014 22:04

Serio nikt nie jest zainteresowany :/?

glutanfree
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2014 22:18

Szukam wokalisty i bębniarza!

Postautor: glutanfree » 14 paź 2014 23:06

Hej Maciek!,z tej strony Wojtas jestem zainteresowany wspólpraca z Tobą ,a dokładnie potrzebuje do zespołu kogos takiego jak Ty .Mamy wydane 2 płyty,graliśmy dużo koncertów min;z Acid Drinkers ,Closterkeller,Decapitated i wieloma innymi ,mieliśmy sporo przerwy ,ale powoli składamy sie w całość ,jeżeli jestes zainteresowany to podaje mój numer pisz lub dzwon to obgadamy wszystko na luzie pozdrawiam serdecznie! Wojtek:07591885359.


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości