Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
Anim
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2013 12:14

Szukam ludzi do wspolnego grania

Postautor: Anim » 12 mar 2014 06:21

Witajcie,

moim marzeniem nigdy nie byla wielka kariera muzyczna, lecz spedzanie czasu z ludzmi podzielajacymi moje pasje. Nigdy nie mialem ku temu okazji, dlatego dzis nic nie umiem. Mialem elektryka kilka razy w reku w PL, ale to wszystko. Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos tutaj, ale nie mam motywacji, by znowu samemu szarpac struny w pokoju. Mam 24 lata i szukam ludzi, ktorzy zaczynaja, niedawno zaczeli, badz maja cierpliwosc i przyjma mnie w swoje szeregi bym mogl sie czegos nauczyc. Niestety i z miejscem do wspolnego grania jest problem, bo nie mam ani garazu, ani piwnicy. Mieszkam w Polnocnym Londynie, ale moge dojezdzac gdzies niedaleko. Interesuje mnie troche sceny ze Seattle - Nirvana, Pearl Jam, Alice In Chains, ewentualnie Stone Temple Pilots, Rise Against czy Billy Talent. Nie zamykam sie tylko w tych kilku zespolach, jestem otwarty..

jesli ktos jest zainteresowany, mozna pisac w tym temacie, lub wiadomosc na fb https://www.facebook.com/damian.nowak.96?ref=tn_tnmn

Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron