Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Muzyka relaksacyjna na CD na problemy ze stresm

Postautor: SkowronR » 25 lip 2013 09:46

Ostatnio mam problemy ze stresem, jestem cały czas przemęczony i brak mi ogólnie energii do życia.
Kupowałem magnez ale nie za dużo to pomogło, taki znajomy lekarz z Polski polecił mi taką muzykę jak GErelaxis do relaksu, jednak nie kupie tego bo nie mam konta polskiego.

Czy ktoś może polecić coś podobnego w Londynie?

BeataRomanowka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2013 17:13

Muzyka relaksacyjna

Postautor: BeataRomanowka » 25 lip 2013 17:20

Ja używałam takiej muzyki relaksacyjnej na sen i była super - ale tez kupiłam ja w Polsce.
Słuchałam przed snem i zasypiałam, wysypiałam się ja nigdy - podobno wprowadzała ona mózg w jakiś tam stan, głębokiego relaksu.
Ja bym na Twoim miejscu spróbowała bo koszt niewielki - możesz zamówić przez Paypala bo tam jest taka opcja.

siwyborsuk
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2013 21:08

Emocje

Postautor: siwyborsuk » 29 lip 2013 00:03

Jak mam problemy z emocjami to znajduję im ujście przy płycie Clint Mansell'a "The Fountain". Jakość ta płyta mnie rozumie, jest mi bliska - nie tylko na półce.


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości

cron