Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
Gabi777
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2013 13:35

Dziana Moda

Postautor: Gabi777 » 07 kwie 2013 21:46

Znalazlam bardzo ciekawy blog http://dziana-moda.crazylife.pl/
I pisze tu bo sama dziergam z zamilowaniem. Bardzo chce poznac osoby ktore tez dlubia szydelkiem i na drutach, haftuja lub cokolwiek innego wykonuja recznie. W zalozeniu chcialabym stworzyc KLUB dla takich osob, zebysmy mogli sie spotykac i wymieniac doswiadczenia. Zapraszam serdecznie

MagdaRR
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2013 19:22

Postautor: MagdaRR » 12 sie 2013 19:37

kurcze, fajna sprawa tak łączyć ludzi z pasją, super są takie fora, widziałam już coś takiego, sama kiedyś próbowałam dziergać, skończyło się na połowie kamizelki. lepsza jestem w robieniu kolczyków czy decoupge. A ostatnio zajmuję się gotowanie. W każdym razie podziwiam i życzę powodzenia,

Gabi777
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2013 13:35

Witam

Postautor: Gabi777 » 06 wrz 2013 09:41

Nie wygląda na to żeby dużo osob dlubalo cokolwiek w wolnych chwilach albo po prostu nie znaleźli tego watku. No nie wiem, bo jak na razie tylko Ty napisalas. Bizuteria i decoupage, bardzo fajne zajecia. Mnie szczególnie interesuje decoupage, może dlatego ze bardzo mi się to podoba. Ujj cacuszka można zrobić.
Pozdrawiam cieplo.
Gabriela

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 06 wrz 2013 09:45

Ja dziergam, ale nie ubrania i taka moda raczej mi się nie podoba.


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron