Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
2trolle
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2012 17:06

darmowy angielski

Postautor: 2trolle » 13 mar 2012 17:09

znalazlem strone gdzie jest darmowy angielski z lektorem . wystarczy wpisac gazeta elektroniczna i potem poszukac u gory Co o tym sadzicie? warto tak sie uczyc?

tomekang
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2012 22:24

angielski online za darmo

Postautor: tomekang » 28 mar 2012 22:26

Jasne, że warto. Ja tak uczyłem się do różnych egzaminów i udało mi się je bez problemu zdać.

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przeznaczoną dla osób, które chcą szlifować swój angielski poprzez świetną zabawę. Wystarczy dołączyć do panelu PolesApartUK, aby otrzymać miesięczny darmowy dostęp do płatnego serwisu z nauką angielskiego English Attack! Wystarczy kwadrans dziennie, aby po paru tygodniach zauważyć wyraźną poprawę. Wciągające multimedialne materiały mają różny poziom trudności, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dodatkowo będąc użytkownikiem panelu PolesApartUK możesz brać udział w sondażach przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i zarabiać prawdziwe pieniądze lub dostawać vouchery na zakupy w sieciach popularnych marketów na Wyspach np. Tesco, Sainsbury's, John Lewis, Debenhams czy Waitrose. Pamiętaj, że każdy Twój głos się liczy i wpływa na rozwój nowych produktów oraz na poprawienie jakości obsługi. Dlatego jeśli masz tylko chwilę czasu dołącz do serwisu.

Ja korzystam zarówno z English Attack jak i PolesApartUK już kilka miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam każdemu!

Pozdrawiam
Tomek

adamekjestem
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2012 12:39

Postautor: adamekjestem » 08 maja 2012 12:47

ej tam ze strony chomukuj sobie lepsze mozna sciagnac... w wyszukiwarke wstaw to co ci trzeba i dodaj chomikuj i wyskocza ci wszystkie opcje... lub prosciej tutaj :
http://chomikuj.pl/?page=511942

to takie przykladowe konto gdzie ja sobie sciagam kursy jezykowe za darmo ale takich stron jest duzo ... ;) a to strona glowna http://chomikuj.pl/?page=511942

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Postautor: marcinek33 » 10 wrz 2012 09:49

Oczywiście że warto! Nie odniesiemy sukcesu w UK nie znając języka angielskiego - taka jest niestety brutalna prawda.

randy123
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2012 08:11

Postautor: randy123 » 11 sty 2013 12:59

Może i nauka angielskiego przez internet nie jest bardzo efektywna, ale zawsze coś odbiorcy daje. Najlepsza jest oczywiście szkoła języków obcych. Zatem szlifuj swój angielski w taki sposób jak ci odpowiada. Najważniejsze są chęci.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron