Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
utyl
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 wrz 2009 20:52

Studiowanie w Londynie?

Postautor: utyl » 08 wrz 2009 21:08

Czy możecie polecić jakieś dobre polskie uczelnie w Londynie? Dużo słyszy się ostatnio o a aferze z AHE, działającej nielegalnie. Ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym temacie?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 08 wrz 2009 21:41

Chyba masz na mysli "uczelnie".

BemolElblag
Gastarbeiter
Posty: 57
Rejestracja: 23 cze 2009 11:54

Postautor: BemolElblag » 09 wrz 2009 13:49

Cambridge :lol:

matys2
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2009 16:39

Postautor: matys2 » 09 wrz 2009 16:48

Zdecydowanie odradzam uczelnie AHE! Działalność AHE badają prokuratury w Kartuzach i w Kobylnicy. Po doniesieniach zaniepokojonych studentów uczelni.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to parodia wyższej uczelni. Działa z mocnym nadużyciem prawa. Śledztwo prowadzi prokuratura, NIK i CBŚ.

aggy88
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2009 22:33

Postautor: aggy88 » 10 wrz 2009 23:23

mam podobny problem, poczytałam trochę o tym całym AHE i rzeczywiście zagraniczne ośrodki AHE prowadzone są bez zgody ministerstwa. Studia i egzaminy mogą być nieważne. W punktach informacyjno-rekrutacyjnych za granicą akademia nie prowadzi zajęć ani studiów. W punktach prowadzona jest rekrutacja na studia niestacjonarne do AHE w Łodzi. Studenci są więc studentami AHE w Łodzi i ich kształcenie wspomagane jest technikami i metodami kształcenia na odległość.

arkuarku
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2009 17:58

Postautor: arkuarku » 14 wrz 2009 18:15

popieram w pełni przedmówców Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to największa nielegalna fabryka magistrów i licencjatów. poza tym AHE stosuje nielegalne klauzule w umowach ze studentami. Tak przynajmniej wynika z kontroli przeprowadzonej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

aggy88
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2009 22:33

Postautor: aggy88 » 14 wrz 2009 18:20

o wreszcie chociaż Ty mnie popierasz z tym całym ahe. Studenci uważajcie, co podpisujecie

angie1990
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2009 18:30

Postautor: angie1990 » 14 wrz 2009 18:48

o ja serio!;o specjalnie szukałam na forach takiego wątku o tej skzole bo chciałam tam się uczyć.. nie wierzyłam trochę artykułom w necie w których pisano np. ze " Nieprawidłowości w uczelni, która na swojej stronie internetowej figuruje również pod nazwą Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna, opisała czwartkowa "Gazeta". Według dziennikarskiego śledztwa ta największa niepubliczna uczelnia w kraju mimo braku zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi zajęcia w kilkudziesięciu miastach i miasteczkach w Polsce i za granicą. Zakłada biura informacyjno-rekrutacyjne, po czym prowadzi w nich zajęcia. Choć słowo "prowadzi" to też za dużo powiedziane, bo większość przewidzianych wykładów to fikcja. Ministerstwo po wielu skargach ze strony studentów, rodziców i osób trzecich zajęło się kontrolą funkcjonowania uczelni."
czyli odradzacie stanowczo? chyba nie ma sensu się tam pchać jak takie zamieszanie! proszę niech wypowie się ktoś kto się tam uczy lub uczył!!!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 wrz 2009 08:23

angie1990 jakim jezykiem chcesz dostac informacje o tej "uczelni" zeby dotarlo w koncu do ciebie ze "studiowanie" w niej nie ma sensu bo ew. papierem ktory tam dostaniesz mozesz sobie conajwyzej okno na boze narodzenie wymyc :shock: rusz mozgownica i sie zastanow, skoro to cos dziala nielegalnie, to papier ktory wystawia tez jest nielegalny wiec przez nikogo niechonorowany.

boze ludzie ile czasu jeszcze bedziecie walkowac temat tej tak zwanej uczelni zanim do was dotrze ze to strata czasu i kasy :?:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 wrz 2009 10:57

najbardziej wiarygodne sa opinie idiotow co sie tam ucza

pstrag
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2009 09:22

Postautor: pstrag » 20 wrz 2009 09:38

Zapraszam na studia w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania, które prowadzimy w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym w Londynie. www.swspiz.pl i ww.pao.pl, mail do Biura w Londynie pao-uk@pao.pl. , tel 075 15 95 89 34, mój mail amarjanski@swspiz.pl.

Z wielką przyjemnością regularnie przyjeżdżam na zajęcia do Londynu, bo rzadko spotyka się tak wspaniałych studentów, jak tych w UK.

Jeżeli zechciece nas - wykładowców i studentów poznać, to serdecznie zapraszam na ingurację Roku Akademickiego 2009/2010 w dniu 17 października, kóra odbędzie się w Roehampton University, gdzie odbywają się zajęcia.
Miło będzie nam Was gościć.

dr Andrzej Marjański, prodziekan Wydziału Zarządzania

abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 26 paź 2009 01:12

"Zapraszam na studia w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania, które prowadzimy w Zamiejscowym Ośrodku"

ale to tez sciema hahah
poniewaz ta szkola ma jakies tam pozwolenie na prowadzenie zajec online
a nie na prowadzenie zamiejscowego osrodka a to niestety nie to samo :)
i teraz chlopcy z kombinuja jak tu jakos zarobic


prawda jest taka ze w chwili obecnej albo szkola UK albo poczekasz az ktoras w koncu przetrze szlaki

ja na razie czekam

parawkadoratok
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 27 paź 2009 20:48

Postautor: parawkadoratok » 27 paź 2009 21:24

z tego co wiem to faktycznie w chwili obecnej albo angielska szkola
albo czekamy na jakas powazna uczelnie ktora bedzie mogla nadawac legalnie dyplomy


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości