Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 26 paź 2009 01:17

"Ja nie wstydzę się mojej pracy jako wykładowcy,a ze studentów, z którymi mam zajęcia w Londynie jestem dumny. Rzadko spotyka się tak wspaniałych i zmotywowanych ludzi. Zajęcia z nimi to wielka radośc i przyjemność."

no zdziwil bym sie gdyby napisal ze to banda debili ktorzy wybrali sciemniane studiowanie zeby tylko dostac za jakis czas dyplom
hahhaha

no ludzie zlitujcie sie

z calym szacunkiem dla autora tej wypowiedzi , ale obawiam sie ze w prywatnym gronie slyszy sie inne zdania :)

pozdr

boratorabora
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 29 paź 2009 20:46

Postautor: boratorabora » 29 paź 2009 21:13

czy mozna gdzies zobaczyc ta wasza zgode na prowadzenie zamiejscowego osrodka
wiecie tak w pelni legalnie :)

kasiamich
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2010 09:34

studia na PAO

Postautor: kasiamich » 03 sie 2010 09:41

Witam
Jestem studentką trzeciego juz za chwilę roku w Polskiej Akademii Otwrtej w Londynie.Pracy bardzo dużo,bardzo dużo pisemnych prac,w tym roku trudne egzaminy w sesji letniej.Ale ogólnie jestem zadowolona,czesne w miarę przystepne,zjazdy w Londynie dogodne,przyjemne otoczenie tak jak na galerii strony w inernecie.Wykładowcy przyjeżdżają regularnie,jest stały kontakt on line, bardzo dużo pracy w trybie leareningu,biblioteki wirtualne.Troche ludzi odpadło przez te dwa lata,ale częsc przepisała sie do polskiej grupy bo już wróciła do Polski,a inni z przyczyn zyciwych.Pozdrawiam koleżanki i kolegów

MarioBros150
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2010 21:38

Postautor: MarioBros150 » 23 lis 2010 21:45

Witam

Jestem studentem obecnie drugiego roku w Polskiej Akademii Otwartej. Chciałem przełamać stereotypy, że szkoła prywatna czy studia on line są dużo mniej warte i nic nie można się tam nauczyć. Wrecz przeciwnie studia, które wykorzystuja metody i techniki kształcenia na odległość wymagają od nas dużo więcej nakładu pracy. NIe polegają one jedynie na spotkaniu dwa razy w miesiącu i zdania kolokwium a na ciężkiej pracy każdego tygodnia. Są prace zaliczeniowe oraz forum do pisania co pochłania mnóstwo pracy. Mnie ten system się bardzo podoba a co najważniejsze nauczył mnie systematycznej pracy. Ja polecam w 100%. Kto nie spróbuje to nie będzie wiedział. pozdrawiam Marcin M...:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 lis 2010 02:13

MarioBros150 pisze:Witam

Jestem studentem obecnie drugiego roku w Polskiej Akademii Otwartej. Chciałem przełamać stereotypy, że szkoła prywatna czy studia on line są dużo mniej warte i nic nie można się tam nauczyć. Wrecz przeciwnie studia, które wykorzystuja metody i techniki kształcenia na odległość wymagają od nas dużo więcej nakładu pracy. NIe polegają one jedynie na spotkaniu dwa razy w miesiącu i zdania kolokwium a na ciężkiej pracy każdego tygodnia. Są prace zaliczeniowe oraz forum do pisania co pochłania mnóstwo pracy. Mnie ten system się bardzo podoba a co najważniejsze nauczył mnie systematycznej pracy. Ja polecam w 100%. Kto nie spróbuje to nie będzie wiedział. pozdrawiam Marcin M...:)


Ogolnie mowiac wspanialy sposob na strate czasu.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 lis 2010 08:29

Ja pie..., wykupcie sobie normalna reklame.

ilak
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2011 19:10

Postautor: ilak » 24 mar 2011 19:57

Uwazam, ze to bez sensu mieszkac w Anglii i studiowac w jezyku polskim, no chyba ze ktos chce kiedys wrocic do Polski i tam szukac pracy...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 mar 2011 09:06

ilak pisze:no chyba ze ktos chce kiedys wrocic do Polski i tam szukac pracy...


to uczelnia wyzsza angielska bedzie lepiej widziana niz polska (glupi pracodawcy niestety) no a o jezyku nie wspomne

bizu14
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2011 14:26

Obrona mgr na PAO

Postautor: bizu14 » 17 cze 2011 14:30

A ja mam takie pytanie do ABSOLWENTÓW dotyczace obrony Mgr na PAO, jak to wogole wyglada? indywidualnie ustala sie termin obrony? czy broni sie w grupie kierunkowej? ile trwa taka obrona? i ile osób jest w komisji? I czy pytania które padają na obronie dotyczą całości studiów czy tylko specjalizacji i samej pracy?
PROSZE o ODPOWIEDZI


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości