Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
enenna
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2008 11:11

Jak studiować medycyne w UK?

Postautor: enenna » 14 wrz 2008 11:13

hej.jestem tegoroczną maturzystką, zdawałam maturę z biologi,chemii i fizyki na poziomie rozszerzonym, ang. na poziomie podst. zastanawiam się, co nalez zrobic aby studiowac medycyne w UK. Cz ktos z was jest moze studentem tego kierunku? jakie egzaminy trzeba zdac na miejscu zeby miec wogole szanse dostania sie na ten kierunek? pozdrawiam i z gory dziekje za wszelkie odpowiedzi

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 16 wrz 2008 17:47


iwcia87
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2008 17:40

Postautor: iwcia87 » 10 lis 2008 20:43

Hej
jestem studentka moze nie medycyny ale stomatologii-blisko:)
Jesli checsz sie ubiegac na medycyne to dopiero na rok 2010/2011, bo skladanie podan na 2009/2010 skonczylo sie bodajze 16 pazdziernika.
Ubiegasz sie przez stone ucas.
Co do kwalifikacji-pewnie wystarcza choc wiem ze niektore szkoly zadaja np. powyzej 90% wiec bedziesz musiala sprawdzic ze szkolami, ktore Ci sie podobaja
Jesli powiedza ze twoje wyniki to za malo to zastanowilabym sie nad kursem Access to medical sciences (jest jeden w Glasgow na Stow College-polecam:))
Poza tym musisz zdac jakis test z angielskiego, najlepiej IELTS(score zazwyczaj cos kolo 7), do tego BMAT I UCAT-kazdy kolo 50-70funtow.

Mam nadzieje ze Cie nie przestraszylam
ale jak wiecej info to pisz do mnie an maila(w profilu)

powiem ze warto
Studia tu to naprawde swietna sprawa-duzo praktyk i wcale nie tak duzo kucia.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron