Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
dawid17
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018 05:21

Powrót do Polski a studia

Postautor: dawid17 » 23 lip 2018 05:22

Witam,

Więc tak, w UK zdałem wszystkie GCSE na C lub wyzej w tym matma, angielski itp., Robiłem rownież A levels ale zrobilem tylko 1 rok AS, Język polski, Btec level 3 Certificate In Engineering i Informatyke, niestety nie dokonczylem drugiego roku bo poszedlem do pracy. Zastanawia mnie co te AS w Polsce znacza i GCSE(mozna z tego dostac jakies polskie papiery?) czy jest jakas mozliwosc bym mogl isc na studia w Polsce, czy bym musial pisac mature ponownie i tracic 3 lata czasu?

rafalekb
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2018 14:02

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: rafalekb » 04 paź 2018 12:19

No wlasnie, a jakie studia sa warte uwagi aktualnie?

marcinzet
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2018 12:17

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: marcinzet » 09 paź 2018 10:32

Wiesz, teraz kierunkow jest cala masa .. wystarczy tylko zadac sobie pytanie co nas tak naprawde interesuje i tam sie udac. Nie mozna tak jednoznacznie odpowiedziec na zadane przez Ciebie pytanie wlasnie pod katem zaintersowan. Mnie czasami bawi jak widze wsrod znajomych presje jaka chca wywolac na swoich dzieciach poniewaz oni sami nie byli na studiach to na przymus chca tam wysylac swoje pociechy. Mniejsza z tym .. ja mam dla przykladu znajomego ktory zdecydowal sie na studia politologia na Wyższej Szkole Bankowej - wsb.pl/chorzow/studia-politologia Moim zdaniem to bardzo interesujacy kierunek .. szczegolnie w czasach w jakich sie znajdujemy. Czlowiek jest dopiero na pierwszym semestrze dlatego na wydanie opinii troche za wczesnie. Jak sie dowiem wiecej to z pewnoscia Was poinformuje.

karolinasz87
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2019 12:30

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: karolinasz87 » 14 wrz 2019 12:31

To zależy od uczelni

graczyk90
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2019 12:47
Kontaktowanie:

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: graczyk90 » 19 wrz 2019 12:48

Nie mozesz tak zrobic

gracieanderson
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2020 08:44
Lokalizacja: London
Kontaktowanie:

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: gracieanderson » 06 lis 2020 09:29

My assignment help is very popular and trustworthy among students. They are the best assignment help provider. SignIn with MyAssignmenthelp.com students portal and get instant writing help for all assignment writing service. secure your academic grades today. Easy to use.
https://myassignmenthelp.com/au/

Screening123
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2021 07:27
Lokalizacja: Dorset
Kontaktowanie:

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: Screening123 » 05 maja 2021 07:29

hhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiii

pukaka
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2024 04:47
Kontaktowanie:

Re: Powrót do Polski a studia

Postautor: pukaka » 27 lut 2024 04:57

Thank you so much for writing and sharing this; it's been quite useful. Playing https://run3game.io
every day is the finest way to unwind.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron