Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
staska146
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2016 15:13

Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: staska146 » 27 sie 2016 15:15

Ja wróciłam do Polski i zdecydowałam się na studia w Warszawie. Wybrałam zarządzanie studia magisterskie Warszawa, kierunek, który od dawna mnie interesował. A może ktoś z Was również wybiera się na magisterskie studia?

Kostek32
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2016 12:55

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Kostek32 » 29 sie 2016 12:57

Zarządzanie jest takie ciekawe? Mi się to zawsze wydawało koszmarnie nudne. Sam mam licencjat (nie z zarządzania), zamiast na magisterkę ide na podyplomowe. Chciałbym zajmować się czymś typu https://drobnicamorska.pl w przyszłości. Korzystać z handlu między państwowego np. z krajem takim jak chiny, żeby ewentualnie w przyszłości jakiś biznes zrobić.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2017 17:07 przez Kostek32, łącznie zmieniany 2 razy.

oewsb
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2016 18:12

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: oewsb » 29 sie 2016 18:15

Witam! Kostek32 jeżeli interesują Cię studia podyplomowe to szeroką ofertę znajdziesz w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej wsb.pl oraz w naszych oddziałach. Studia można podjąć nie tylko na kierunkach stricte ekonomicznych - np. nieruchomości, IT czy prawo. Warto podjąć studia podyplomowe właśnie u Nas, bowiem zapisując się na nie do 19 września wpisowe wynosi jedynie 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł! Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Ankara2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2013 12:12

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Ankara2 » 12 gru 2016 17:14

Moim zdaniem powinieneś spróbować swoich sił wybierając zarządzanie studia
Kierunek popularny i bardzo dobrze rokujący na przyszłość.Po takich studiach znalezienie pracy nie jest wcale trudne,wielu młodych ludzi znajduje dobre posady i ceni sobie zdobytą na studiach wiedzę. Poza tym studia to też nowe znajomości oraz fantastyczna edukacyjna przygoda.

wolu86
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2016 09:21

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: wolu86 » 13 gru 2016 09:24

Według mnie studiowanie zarządzania jest wybitnie głupim pomysłem. Pomyślcie tylko - kim chcielibyście zarządzać zaraz po studiach, bez doświadczenia zawodowego? To są studia, dla osób, które już mają stanowisko kierownicze i chcą po prostu radzić sobie z tym lepiej lub mają w perspektywie najbliższych lat awans.

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: elabarbara » 11 kwie 2017 07:38

Witaj jeśli wróciłaś do polski i chcesz studiować musisz zastanowić się co chciała byś robić w przyszłości. Ja np. też zastanawiałam się nad dwoma kierunkami ale w końcu przystałam na turystyka i rekreacja studia online uczę się na platformie zdalnego nauczania w ciągu trwania semestru. Nie sądziłam że można uczyć się i jednocześnie pracować bez żądnych przeszkód.

itsemmie
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017 10:53

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: itsemmie » 24 kwie 2017 10:55

What were your fundamental needs while picking your college and your program e.g. scholastics, settlement, college administrations and offices , individual and expert advancement, city and culture, cost and subsidizing, reasonable items, social life for more please visit our website : Assignment Writing Service - ukwritingexperts.co.uk

DavidCyryl
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017 09:48

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: DavidCyryl » 27 lip 2017 09:50

I came back to Poland and chose to contemplate in Warsaw. I picked the administration of the Master's degree Warsaw, a heading that I have for some time been keen on. Or, on the other hand possibly some of you are additionally heading off to a Masters degree? Dissertation Proposal Writing Services

Moon9
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2017 18:49

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Moon9 » 23 sie 2017 21:57

Osobiście się nie wybieram. Pewnie, dlatego że nie ukończyłem licencjackich. :) Moim zdaniem decyzja należy do Ciebie - zrób co uważasz za słuszne. Trzymam kciuki za odpowiedni wybór.

krzyzu
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2017 14:12

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: krzyzu » 24 sie 2017 14:35

Czesc. Rok temu wrocilem do Polski totalnie zdezorientowany i chcialem robic cos zwiazanego z grafika, kreatywnoscia, tworzeniem czegos wedlug wlasnego gustu i umiejetnosci, nie za bardzo wiedzialem gdzie pojsc. Wujek google sprawowal sie swietnie ale podawal opcji hmm.. ladnie mowiac DUZO :), a wiadomo ile opcji tyle roznych opinii, korzystalem z roznych wyszukiwarek uczelni itp itd. Ostatecznie wybralem Vistule. Chociaz to tez nie byl latwy wybor, ilosc kierunkow na tej uczelni mota w głowie, juz nawet zastanawialem sie nad filologia chinska :D (zart) Wybralem oczywiscie grafike :) Wyklady i cwiczenia na wysokim poziomie,profesjonalne podejscie wykladowcow ale i tony luzu ktore noszą pod garniturami nakrecaja nas, studentow, mega pozytywnie :)

Annbann
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2017 11:19

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Annbann » 16 wrz 2017 11:24

Kostek32 pisze:Zarządzanie jest takie ciekawe? Mi się to zawsze wydawało koszmarnie nudne. Sam mam licencjat (nie z zarządzania), zamiast na magisterkę ide na podyplomowe. Chciałbym zajmować się czymś typu http://drobnicamorska.pl/import-z-chin w przyszłości. Korzystać z handlu między państwowego np. z krajem takim jak chiny, żeby ewentualnie w przyszłości jakiś biznes zrobić.


no ale to język jeszcze chyba trzeba chociaż troche poznac..? na akademii biznesu Vistula jest;) Jest też turecki jakby co;) ale chcąc robić biznesy w chinach musisz umieć się porozumieć..

Annbann
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2017 11:19

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Annbann » 21 wrz 2017 11:19

poza tym na tej uczelni dostaje sie calkiem niezla dawne wiedzy biznesowej wiec jak ktos bedzie potrafil to wykorzystac to warto poswiecic czas

landanek
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2017 13:41

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: landanek » 22 wrz 2017 13:57

Zgadza się, a potwierdził mi to mój znajomy, który ma smykałkę do tych spraw biznesowych i powiedział, że naprawdę jesli ktoś chce, to może sporo wynieść z tego, więc wszystko zależy od indywidualnego podejścia

krzyzu
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2017 14:12

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: krzyzu » 22 wrz 2017 15:45

landanek pisze:Zgadza się, a potwierdził mi to mój znajomy, który ma smykałkę do tych spraw biznesowych i powiedział, że naprawdę jesli ktoś chce, to może sporo wynieść z tego, więc wszystko zależy od indywidualnego podejścia

Prawda, druga prawda jest taka ze nie wazne jak doswiadczeni i dobrzy sa wykladowcy.. jak student jest leniwy i nie ma ochoty sie uczyc to sie uczyc nie bedzie! :D

Annbann
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2017 11:19

Re: Studia magisterskie w Warszawie?

Postautor: Annbann » 23 wrz 2017 16:13

no tak! :D
znam "leniwych" na studiach, bo uczą się tylko tego co potrzebują, za to obrotnych na zewnatrz - staże, praktyki, praca po godzinach albo na pol etatu.. prywatna biznesowa uczelnia na to pozwala;)


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron