Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
kusanka
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2014 06:26

Pomoce edukacyjne

Postautor: kusanka » 24 lis 2015 06:19

Korzystacie z książek, ćwiczeń lub innych rzeczy które pomagają w nauce?

Ja od czasu do czasu kupowałam zeszyty do ćwiczenia pisania. Kacper je bardzo lubi poddał się jak miał pisać wyrazy bez odrywania długopisu powiedział że to jest "tricky". Teraz zakupiłam pomoce w matematyce z serii "Maths Made Easy" czekam aż dojdzie pocztą i mogę się podzielić wrażeniami moimi jak i młodego.

A Wy jakie pomoce byście poleciły/odradziły?

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Pomoce edukacyjne

Postautor: kajametrowska » 24 lis 2015 06:38

Jestem obecnie nauczycielska w polskiej szkole w Londynie. Korzystam w ostatnim czasie głownie z tej platformy edukacyjnej z materiałami do nauki oraz do prowadzenia zajęć:
http://ucze.pl/

Od jakiegoś czasu korzystam z niego do prowadzenia zajęć. Warto jest zapisać sie tam do klubu nauczyciela. jest tam tego dość sporo, dotyczących każdego przedmiotu ( mi akurat potrzebna jest historia).

marcinwroblewski
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2015 08:14
Kontaktowanie:

Re: Pomoce edukacyjne

Postautor: marcinwroblewski » 21 sty 2016 07:29

Takie pomoce mogą być bardzo skuteczne i na pewno warto z nich korzystać - niezależnie czy będą to książki z ćwiczeniami dla młodszych dzieci, książki z testami czy jakieś repetytoria. One wszystkie są bardzo pomocne, bo ułatwiają zrozumienie i utrwalenie zdobywanej wiedzy.


---
lek na 200 2016

monszu
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2017 19:08

Re: Pomoce edukacyjne

Postautor: monszu » 25 wrz 2018 12:11

Ja polecam korzystanie ze stron edukacyjnych. Myślę, że w dobie Internetu to podstawa a i dzieci chętniej się wtedy uczą. Moje maluchy do nauki geografii korzystają ze strony Aztekium.pl i zauważyłam duże postępy w ich pracy i większe zaangażowanie przy powtarzaniu materiału :)

mamakaroliny
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 06 cze 2017 12:31

Re: Pomoce edukacyjne

Postautor: mamakaroliny » 18 gru 2018 11:47

Najwazniejsza w nauce jest koncentracja i smaksymalne skupienie się. Szybka nauka nie zawsze jest skuteczna, a juz napewno nie długotrwała. Czasami zdarzają się także rózne dysfukcje z naszym mózgiem, które uniemożliwiają nam np posiadanie zdolności analitycznych. Brak snu może negatywnie wpłynąć na fizyczne i emocjonalne zdrowie dzieci oraz ich zdolność uczenia się. Braingym https://braingym.pl/ to wyjątkowy program ćwiczeń który poprawia sprawnośc mozgu i pomaga osiągnąć wyznaczone cele. Warto umówić się na konsultacje i zapoznać się z programem.

alexjohn01
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021 07:50

Re: Pomoce edukacyjne

Postautor: alexjohn01 » 13 paź 2021 07:55

Online assignment help is also a kind of educational aid, Students who are not able to write their assignments due to any reason can take this help from the "Best Assignment Experts". visit: https://bit.ly/3a1dTsl


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości