Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
gosia29Shipley
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2015 09:05

GCSE ENGLISH and MATHS warto w wieku 29 lat?

Postautor: gosia29Shipley » 19 maja 2015 09:07

Hej! Jestem w UK od 5 lat,pracowalam wczesniej jako asystent szefa kuchni,ale to nie dla mnie ,chce sie rozwijac w innej dziedzinie.Mam pytanie czy warto robic GSCE z matematyki i angielskiego majac juz 29 lat. Siedze w domu z dziecmi( syn 1 rok i corka 3 latka) ,a chcialabym zaczac cos robic w kierunku zdobycia kwalifikacji, w PL tylko matura,ktora tutaj i tak malo ma znaczenie. W przyszlosci chcialabym robic AAT potem ACCA jak uda mi sie finansowo to zorganizowac. Juz sie zapisalam na powyzsze kursy,czekam na rozmowe w ich sprawie. Czy ktos taka podobna droge przeszedl?Jakies wskazowki?

EricY
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2015 14:56

Re: GCSE ENGLISH and MATHS warto w wieku 29 lat?

Postautor: EricY » 01 wrz 2015 15:03

I would rather say that self-development and self-improvement always are always worthwhile. Education can open new horizons and opportunities, so do not stop studying ever! It is understandable that there are different situations (like yours with small children), but there are also options to resolve them. Academic custom writing services help students with their assignments and as for me they are completely ethical, as nowadays it is quite difficult to cope with the whole available information within the required time frames. So keep up learning and never give up!


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości