Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Postautor: Dona_J » 05 wrz 2008 12:26

se england.. a jaki uni jesli mozna spytac? ;)

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 05 wrz 2008 12:32


Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Postautor: Dona_J » 05 wrz 2008 12:57

ooo super, bylam w canterbury dwa razy, sliczne miasto!

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 05 wrz 2008 13:02

noo... i fajne trasy rowerowe nad morze :)

szkoda tylko ze zycie nocne zamiera po 2am, hue, hue...

ale i tak polecam! ;)

killyou
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2008 14:51

Postautor: killyou » 08 wrz 2008 20:02

uni to uniwersytet? sorki troche nie łapie, młody jestem i chce do Londynu, mieszkać, pracować i uczyć się... studiuje ktoś dziennie, wieczorowo albo zaocznie? jak to się rozkłada...? pożyczka studencka, hmm gdzie moge się o nią starać i gdzie składać papiery żeby mi termin nie przeleciał...? :oops: nic nie wiem :shock: mam nadzieje że jakoś tam dotrę... pomożecie?

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 09 wrz 2008 08:41

uni to uniwersytet

o pozyczkach to ja nie wiem :(

kejciorek
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2007 12:36

Postautor: kejciorek » 14 wrz 2008 13:30

Ja mam pytanko do studentow WSHE lodz/oddzial Londyn. Chcialabys sie zapytac w jakiej formie odbywaja sie egzaminy? czy tez drogo internetowa?
jak dlugo trwaja te studia czy tak jak w polsce 2 lata i czy nie orentujecie sie czy mozna zaczac od sementru zimowego?

catisia
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2008 19:13

Postautor: catisia » 27 wrz 2008 19:12

kejciorek

hmm co do sesji to obecnie nie wiadomo ... ja w zeszlym roku zdawalam egzaminy w Londynie i wygladaja one normalnie.

Czyli przyjezdza trzech przedstawicieli z Lodzi... razem z testami... i kierunkami jestesmy podzieleni na normalne sale jak w szkole..... i piszemy egzaminy w ciagu dwoch dni... normalnie masz wyznaczone godziny z przerwami... mimo iz niby jest to sporo pisania ale bylo ok... jesli pracujesz przez caly semestr i robisz to osobiscie to nie ma problemu ze zdaniem egzaminow....

Poniewaz ostatnio dla kogos zabraklo testu to narazie mowili ze egzaminow ma nie byc w Londynie ale to nie ostateczna decyzja wiec jesli bedzie spora grupa osob chetnych to sesja zostanie zorganizowana.... i jest tak na pierwszym i drugim semestrze...

Pozniej trzeba niestety przylatywac do PL... ale terminy sa wczesniej znane wiec nie ma problemu z zakupem biletow wczesniej...


studia licencjackie trwaja 3 lata , studia inzynierskie 3, 5 roku a studia magisterskie(uzupelniajace) 2 lata...

Na studia mozesz zapisac sie kiedy chcesz normalnie zeby zaczynac rowno ze wszystkimi mozesz zapisac sie na studia w semestrze letnim i w semestrze zimowym ... ale jesli chcesz zaczac odrazu to jest cos takiego jak rejestracja "NIe trac czasu" ... ale to juz poczytaj dokladnie na stronie PUW. bo to duzo pisania:)



Ogolnie ja jestem zadowolona napewno dokoncze te studia a pozniej chce zrobic magisterke w Angli :) i tyle

omega111
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 23 cze 2008 13:19

Postautor: omega111 » 05 paź 2008 12:01

catisia - na jakiej ty uczelni jestes?? pierwsze slysze zebysmy mieli latac do pl :/
to co napisalas nie ma nic wspolnego z wshe w londynie...

Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Postautor: Dona_J » 08 paź 2008 18:57

ona chyba pisala o PUW

pazurkowo1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2008 17:57

Postautor: pazurkowo1 » 09 paź 2008 18:01

witajcie,

tez wydaje mi sie ze poprzedniczka pisala o wirtualnym uniwersytecie:) A wracajac do filii w Londynie.. Czy ktos , wie dokladnie jak to wszystko sie odbywa? Czy faktycznie zajecia sa prowadzone co drugi weekend? (czyli tak jakby tryb zaoczny).. Jak wygladaja egzaminy? KIedy jest rekrutacja. Jakie sa koszta...itp itd..sama nie wiem o co jeszcze zapytac..ale z gory dziekuje o wszelkie info..(na temat filii w Londynie, nie PUW) pozdrawiam

omega111
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 23 cze 2008 13:19

Postautor: omega111 » 12 paź 2008 19:04

w sumie to troche pozno bo juz sie rok zaczol... ale dla pierwszego roku cena to 180 funtow miesiecznie przez caly rok(nawet w wakacje) siedziba tej szkoly to budynek london city university zajecia odbywaja sie srednio co dwa tygodnie... egzaminy mamy mniej wiecej w terminie takim jak odbywaja sie one w pl czyli w okolicach lutego i wykladowcy sa wporzadku da sie znimi dogadac choc obecnosc jest bardzo wazna jesli nie masz zamiaru jezdic na zajecia to nie zdasz...
jeszcze jakies pytania??
jesli chcesz to pisz na mojego emaila beata111@poczta.onet.pl

pazurkowo1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2008 17:57

Postautor: pazurkowo1 » 14 paź 2008 21:56

dzieki...w przyszlym roku na bank bede aplikowac:) w tym mam spore wydatki..i problemy zdrowotne wiec spedze troszke czasu w Polsce...wiec nie ma sensu...ale w przyszlym roku juz musze sie za to wziasc:) pozdrawiam

Olxa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2008 18:30

Postautor: Olxa » 23 paź 2008 18:42

Witam

Wlasnie zaczelam studia a w zasadzie moze i trudno to nazwac studiami na WSHE w Londynie i powiem szczerze ze zalatuje mi sciema to chyba jeden wielki przekret zeby ktos zarobil . Nie sa w stanie podac planu zajec na caly semestr uzasadniajac to "ze tak bedzie dla nas lepiej" po drugie brak zuplenie organizji nigdy nic nie wiedza , i co ma zwiazek firma IPT z uczelnia w Lodzi czy to przypadkiem nie jest tak ze nie maja pozwolenia i jednoczesnie praw zeby uczelnia mogla tutaj funkcjonowac normalnie zalozyli sobie firme zeby zgarniac kase a tak naprawde wyglada na to ze ludzie chodza tylko na kursy a nie studia , bo po cholere wprowadzac przedmiot PRZYGOTOWANIE DO STUDIOWANIA skoro ludzie podobno sa juz studentami??Studiowalam wczesniej na innej uczelni i mam porownanie zreszta jest wiele niejasnosci zwiazanych z ta cala uczelnia w Londynie .Jesli jest ktos kto podziela moje zdanie badz chce sie na ten temat wypowiedziec bardzo prosze , chetnie poczytam opinie innych.

catisia
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2008 19:13

Postautor: catisia » 26 paź 2008 14:26

omega111

...ja pisalam na tema PUW czyli Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego...
...i my narazie dzieki temu ze jest spora liczna chetnych na egzaminy w Londynie to nam to uczelnia umozliwia jednakze jesli liczba osob bedzie mniejsze bedziemy musieli latac do PL.

Olxa....

..ja niestety nie jestem ci w stanie odpowiedziec na to pytanie... osobiscie czytajac co piszesz juz mam srednie zdanie na ten temat. Podobna "organizacja" byla na naszych egzaminach nikt nic nie wiedzial pozniej musielismy latac z sali do sali. Nikt nam w sumie nie mowil gdzie mamy isc ani nic po prostu w miejscu gdzie organizowane sa egzaminy siedzielismy na schodach i czekalismy az ktos sie zjawi:(


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości