Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
kwq
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2013 14:49

Szkola jezykowa/college - okolice Harlsden, lub NW

Postautor: kwq » 02 sie 2014 11:57

Witam,
W zwiazku z tym, ze chcialbym nabrac tempa w budowaniu swojej kariery chcialbym "podszlifowac" swoje umiejetnosci wladania jezykiem angielskim. Posluguje sie nim srednio/dobrze, aczkolwiek czuje, ze nie jest to wystarczajace do znalezienia pracy w srodowisku anglojezycznym, ktora by mnie satysfakcjonowala. W tym miejscu zwracam sie do osob, ktore moglyby polecic jakas dobra szkole jezykowa/college (pod koniec nauki wazne,zeby uzyksac odpowiednie swiadectwo, a nie zwykly dyplom) gdzie bede w stanie skutecznie polepszyc swoje mozliwosci. Mieszkam na Harlsden (NW 10) i najlepiej jakby znajdowala sie w okolicy (chociaz dojazd dalej nie stanowi dla mnie wielkiego problemu), przede wszystkim interesuja mnie zajecia zaoczne odbywajace sie w weekendy. Od razu odpowiadajac na zarzuty leserstwa...Moglbym poszukac na Google jakiejs szkoly w okolicy, ale zalezy mi na opiniach innych ludzi, ktorzy moga mi polecic odpowiednia placowke, gwarantujaca rozwoj.
Pozdrawiam,
Bartosz (Londyn)

Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron