Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
kanti
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2014 13:47

po maturze do UK - co dalej?

Postautor: kanti » 03 kwie 2014 13:56

Hej
mam możliwość uczenia się w UK, a za miesiąc piszę mature. Wie ktoś jak to jest dla młodych imigrantów, którzy chcą kontynuować naukę?

Z góry dziękuję za informacje! :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 kwie 2014 13:58

emi wyloz Panu po raz 1000 bo z opcji szukaj umieja kozystac dopiero po studiach ...

kanti
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2014 13:47

Postautor: kanti » 03 kwie 2014 14:07

banita pisze:emi wyloz Panu po raz 1000 bo z opcji szukaj umieja kozystac dopiero po studiach ...


nie ma to jak dobre powitanie. dzięki

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 kwie 2014 14:12

chlopie ten temat poruszany byl na tym forum setki razy, odpowiedz na swoje pytania znajdziesz pewnie najdalej z 5 watkow w dol w dziale edukacja

nawet nie musisz szukac, wystarczy poczytac i chyba od tego powinno sie zaczac w temacie ktory cie inteesuje a nie traktowac forum jak google - wpisze pytanie dostane odpowiedz

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 kwie 2014 15:47

banita pisze:emi wyloz Panu po raz 1000 bo z opcji szukaj umieja kozystac dopiero po studiach ...


mam tydzien wolny, w domu nie mam czasu na tego typu glupoty...

:lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: po maturze do UK - co dalej?

Postautor: Emigrantka » 03 kwie 2014 15:51

kanti pisze:Hej
mam możliwość uczenia się w UK,


mozesz rozwinac ta mysl?

w jakim sensie masz mozliwosc uczenia sie w UK?

sam przyjazd tutaj nie daje ci zadnej mozliwosci w tym kierunku wiec co masz na mysli?

jezeli "masz mozliwosc" to po jakiego pytasz "Wie ktoś jak to jest dla młodych imigrantów, którzy chcą kontynuować naukę? "

albo masz mozliwosc nauki (zaklepana szkole ktora uzna twoja mature itd) albo nie masz mozliwosci jako takiej tylko po prostu przyjezdzasz tu w ciemno

z postu wnioskuje ze w ciemno

wiec zalap po pierwsze ze w UK nie ma obowiazku nauki dla ludzi ktorzy koncza 16 lat wiec do szkoly chodzic nie musisz a co z tym idzie - nikt edukacji poza 16 lat nie musi ci zagwarantowac, co znowu znaczy ze po polskiej maturze mozesz sobie zrobic tutejszy kurs zawodowy

na studia z buta sie nie kawlifikujesz jako "home student" wiec jest to ogromny koszt - stac cie na to?

naprawde pojecia nie mam o co wlassciwie pytasz?

kanti
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2014 13:47

Re: po maturze do UK - co dalej?

Postautor: kanti » 03 kwie 2014 17:45

emigrantka pisze:
kanti pisze:Hej
mam możliwość uczenia się w UK,


mozesz rozwinac ta mysl?

w jakim sensie masz mozliwosc uczenia sie w UK?

sam przyjazd tutaj nie daje ci zadnej mozliwosci w tym kierunku wiec co masz na mysli?

jezeli "masz mozliwosc" to po jakiego pytasz "Wie ktoś jak to jest dla młodych imigrantów, którzy chcą kontynuować naukę? "

albo masz mozliwosc nauki (zaklepana szkole ktora uzna twoja mature itd) albo nie masz mozliwosci jako takiej tylko po prostu przyjezdzasz tu w ciemno

z postu wnioskuje ze w ciemno

wiec zalap po pierwsze ze w UK nie ma obowiazku nauki dla ludzi ktorzy koncza 16 lat wiec do szkoly chodzic nie musisz a co z tym idzie - nikt edukacji poza 16 lat nie musi ci zagwarantowac, co znowu znaczy ze po polskiej maturze mozesz sobie zrobic tutejszy kurs zawodowy

na studia z buta sie nie kawlifikujesz jako "home student" wiec jest to ogromny koszt - stac cie na to?

naprawde pojecia nie mam o co wlassciwie pytasz?


mam w uk rodzine, ktora zaproponowala mi tu przyjazd.
ok wystarczy mi to jak napisalas kolezano. dziekuje łaski nie potrzebuje

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 kwie 2014 18:58

Jakiej laski?

Napisalam tak jak jest.

I nie kolezanko, mam corke dobrych pare last starsza od ciebie dziecko.

To ze rodzina zaproponowala ci przyjazd, w sensie kontynuowania nauki NIC nie znaczy - w wieku maturalnym nikt sie tu z nikim nie cacka.

Nie ma darmowej nauki poniewaz nie jest obowiazkowa w tym wieku, stac cie na studia tutaj?


Jak cie stac to szerokiej drogi.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 kwie 2014 09:24

rodzina chyba jeszcze zyje w czasach przed unijnych :lol: laska przyjezdza na zaproszenie :lol:

kanti
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2014 13:47

Postautor: kanti » 05 kwie 2014 14:21

banita pisze:rodzina chyba jeszcze zyje w czasach przed unijnych :lol: laska przyjezdza na zaproszenie :lol:


zamknij sie stara babo

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 kwie 2014 15:09

kanti pisze:
banita pisze:rodzina chyba jeszcze zyje w czasach przed unijnych :lol: laska przyjezdza na zaproszenie :lol:


zamknij sie stara babo


LOL @Banita :lol:

@kanti - smarkaczu, nie nadajesz sie do zycia w kulturalnym miescie/kraju wiec zostan na swojej wiosce i idz do pracy w swoim PGR zaraz po maturze, kariere rob :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 kwie 2014 20:26

Tak to jest gdy chamstwo się pcha do edukacji

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: po maturze do UK - co dalej?

Postautor: aina24 » 06 kwie 2014 20:50

kanti pisze:Hej
mam możliwość uczenia się w UK, a za miesiąc piszę mature. Wie ktoś jak to jest dla młodych imigrantów, którzy chcą kontynuować naukę?

Z góry dziękuję za informacje! :)


Hej Kanti, nie wiem o co dokladnie pytasz bo pytanie zadajesz zbyt ogolne. Gdybys napisal w jakim kierunku chcialbys/chcialabys sie kaztalcic odpowiedzialabym dokladniej ewentualne koszty I jakies drogi na skroty.. Choc tak naprawde to najwazniejsze jest bys juz twraz uczyl sie angielskiego bo to wiadomo podstawowa, choc tez wiadomo wazne by Cie ktos pokierowal to zaoszczedzisz duzo czasu w zyciu. Tak wiec co mniejwiecej chcialbys robic w zyciu? I w jakim kierunku sie ksztalcic?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 kwie 2014 08:48

kanti pisze:zamknij sie stara babo


no i sie wydalo no .... ehhh :lol:


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości