Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
Bartiii
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2013 14:29

POMOC

Postautor: Bartiii » 26 wrz 2013 14:33

Witam Jestem Bartek, mam 20 lat.
W Polsce aktualnie jestem na etapie konczenia liceum i pisania matury,
Chcialbym przeniesc sie do Londynu i ukonczyc tam ten etap szkoly nastepnie kontynuowac studia.

Moj angielski - komunikatywny (podstawy)

Proszę serdecznie o ekspresową pomoc w tym co zabrac ze sobą co załatwić tu w polsce
i gdzie moc się starać w Londynie .

Z Góry dziekuje

Bartiii
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2013 14:29

Postautor: Bartiii » 29 wrz 2013 17:39

Kto powiedział o robieniu polskiej matury w LONDYNIE :O ?! czytaj gosciu

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 29 wrz 2013 18:08

Bartiii pisze:Kto powiedział o robieniu polskiej matury w LONDYNIE :O ?! czytaj gosciu


Ty.

Bartiii pisze:jestem na etapie konczenia liceum i pisania matury,
Chcialbym przeniesc sie do Londynu i ukonczyc tam ten etap szkoly

Mejlik
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2013 08:19

Postautor: Mejlik » 04 paź 2013 08:29

Znajdziesz pracę na zmywakach i w podobnych pracach - jeśli jestes ogarnięty to szybko się wybijesz :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 paź 2013 18:13

Bartiii pisze:Kto powiedział o robieniu polskiej matury w LONDYNIE :O ?! czytaj gosciu


wiem, ze cieżko wierzyć, ze blondynkek to baba bo bluzni jak wiejski chłopak ale jednak :wink: :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: POMOC

Postautor: Emigrantka » 18 paź 2013 19:44

Bartiii pisze:Moj angielski - komunikatywny (podstawy)



Czyli zero....

Zrob dziecko mature w Polsce i pozniej wybijaj sie na UK-skich zmywakach/budowach

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: POMOC

Postautor: aina24 » 05 gru 2013 01:02

Bartiii pisze:Witam Jestem Bartek, mam 20 lat.
W Polsce aktualnie jestem na etapie konczenia liceum i pisania matury,
Chcialbym przeniesc sie do Londynu i ukonczyc tam ten etap szkoly nastepnie kontynuowac studia.

Moj angielski - komunikatywny (podstawy)

Proszę serdecznie o ekspresową pomoc w tym co zabrac ze sobą co załatwić tu w polsce
i gdzie moc się starać w Londynie .

Z Góry dziekuje


do matury to w pl sie pare lat przygotowywales, edukacja w anglii jest zupelnie inna i nie dasz rady tak z mety zdac tu matury, a jesli cudem bys zdal to z kiepskumi ocenami bedziesz mial pod wysoka gorke, przesiedz ten czas matury tam.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 05 gru 2013 01:03

blondynek pisze:
aina24 pisze:wiem, ze cieżko wierzyć, ze blondynkek to baba bo bluzni jak wiejski chłopak ale jednak :wink: :lol:


gdzie tu sa bluzgi w moich odpowiedziach w tym temacie? :roll:


gdzie w mojej odpowiedzi widzisz slowo 'tu'?

w domu milosci ci nikt nie okazuje ze desperacko chcesz na siebie uwage zwrocic na forum? :lol:


kochaja mnie wszyscy :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 05 gru 2013 11:27

To ze sie na forum pisze to nie z tesknaty a raczej z nudy w robocie. Dziwnie by to wygladalo jakby mi nagle w robocie wszyscy milosc okazywali :roll:

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 06 gru 2013 00:00

nie, zebym sie czepiala, ale...


aina24 pisze:
AnkaMak pisze:
aina24 pisze:Mi to sie wydaje, ze ktos kto nie chce pracowac to cos nie tak musi z nim byc, czy to fizycznie czy psychicznie. Bo ilez mozna przed telewizorem lezec? Ja patrze w tv 40 min xfactora obejrze I to tylko final I juz mam dosyc tv bo szkoda mi czasu.


Mnie tez by bylo szkoda czasu na ogladanie TV caly dzien. Tylko ze ja uwazam, ze to z tymi co bez pracy zyc nie moga jest 'cos nie tak'. Czesto takie glupie gadki slysze od debili z biura (graja w totolotka w syndykacie), ze nawet po wygranej 'i tak by pracowali, bo ile mozna baki zbijac'. Dla mnie to taka niewolnicza mentalnosc, typu 'jak tu zyc bez jarzma i pana z batem?'.

Disclaimer (bo to w koncu forum londynkowe :) ): to jest tylko i wylacznie moja opinia.



masz bardzo waskie pojecie pracy za biurkiem..




aina24 pisze:To ze sie na forum pisze to nie z tesknaty a raczej z nudy w robocie. Dziwnie by to wygladalo jakby mi nagle w robocie wszyscy milosc okazywali :roll:


chyba jestem za 'tempa' do pracy za biurkiem, badz moje wyobrazenie o takowej jest baaardzo ograniczone...
;)


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości