Strona 1 z 1

pomocy kto udzieli korepetycje

: 29 gru 2012 23:53
autor: anderka143
Pomóżcie prosze ! Chciałabym zacząć uczyć się j. angielskiego ale mam tylko jeden dzień wlony w tygodniu (piątek) znacie może jakąś szkołe, która organizuje zajęcia w tym dniu??? Albo jakąś dziewczynę, która udziela korepetycje, mieszkam w Surrey (Surbiton, Tolworth, Kingston) najlepiej te okolice :) Dzzięki wielkie za pomoc :)

: 14 sty 2013 08:54
autor: agabest
Spróbuj nauki online. Jest wiele szkól proponujących ten rodzaj nauki. Ja polecam Szkole Języków Obcych Shamrock. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie czasu i kasy. W tej szkole sama sobie wybierasz kiedy chcesz lekcje- i dzień i godzinę- możesz wiec dostosować je do swojego rozkładu dnia. Nauka jest na żywo z lektorem, indywidualnie, wiec to tak jak byś miała korepetycje czy naukę indywidualną. Spróbuj. wiem, że u nich lekcja próbna kosztuje 1 zł, a może ci się spodoba. lektorzy to tez fajna, wykwalifikowana kadra, ucząca z pasją. Ja osobiście polecam. Więcej informacji na stronie www.szkola-shamrock.pl/. maja tez swoje gg, gdzie zawsze uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły i nauki w niej, gg 28643507

: 14 sty 2013 09:50
autor: NoToCo
Uczymy on-line

W naszej szkole

Oferujemy kursy

Nasze kursy

proponujemy lekcję próbną

Zapraszamy!
wiem, że u nich lekcja próbna

maja tez swoje gg


Kolejna osoba z rozdwojeniem jaźni? Wirus jakiś, czy co?

: 14 sty 2013 10:43
autor: Emigrantka
:lol:

Re: pomocy kto udzieli korepetycje

: 14 sty 2013 16:47
autor: goraluk
anderka143 pisze:Pomóżcie prosze ! Chciałabym zacząć uczyć się j. angielskiego ale mam tylko jeden dzień wlony w tygodniu (piątek) znacie może jakąś szkołe, która organizuje zajęcia w tym dniu??? Albo jakąś dziewczynę, która udziela korepetycje, mieszkam w Surrey (Surbiton, Tolworth, Kingston) najlepiej te okolice :) Dzzięki wielkie za pomoc :)


Najlepiej ;poszukaj jakieś osoby która nic po polsku nie umie.
Wpisz w google lokalizację i to: tutor for english, dostaniesz całe listy osób udzielających prywatne lekcje.

ps. Lekcja kosztuje od 9 do 13 funtów za godzinę.