Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
david_05
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2008 20:17

Przedszkole - jak zapisać dziecko?

Postautor: david_05 » 04 sty 2008 20:51

Witam.Chcialabym zapisac dziecko do przedszkola,ale niestety nie mam pojecia od czego zaczac.Prosze o wskazowki (jakie sa wymagania,jakie papiery potrzebuje).Chetnie tez poznam mamy z dziecmi w wieku przedszkolnym(najlepiej okolice HOUNSLOW TW4).Pozdrawiam[/b]

user2102841
Gastarbeiter
Posty: 49
Rejestracja: 12 sty 2008 20:57

Postautor: user2102841 » 12 sty 2008 21:27

Witaj.
Ja akurat mieszkam w Enfield, i o informacje odnosnie tutejszych przedszkoli i zerowek poprosiłam telefonicznie tzw. informed families. Przyslali mi adresy i kontakt do wszystkich takich placowek w Enfield, takze mapy i info o pomocy socjalnej dla rodzin o niskich dochodach. Tel do nich:02084821066, www.enfield.gov.uk/if
Mozliwe, ze twoja dzielnica ma taki swoj oddzial-sprobuj go znalezc w internecie albo zapytaj o niego w najblizszym councilu.
Zapisy do zerowek (od 4 roku zycia) sa do 30 stycznia na semestr od wrzesnia 2008 (wiec trzeba sie pospieszyc). Przedszkola sa rozne i maja rozne zasady przyjmowania. O kosztach, godzinach pracy itd.dowiesz sie z w/w broszur, ale mozesz rowniesz zapytac w interesujacym cie przedszkolu. Na miejscu wyjasnia ci wszystko i oprowadza (nie martw sie o jezyk-przedszkolanki czesto same mowia lamana angielszczyzna).

P.S.Spis okolicznych przedszkoli dostaniesz rowniez w najblizszej bibliotece.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości