O wszystkim na tematy prawne
aneta27
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2010 15:55

blondynek, aina, banita, emi i reszta pomocy:(

Postautor: aneta27 » 04 sty 2011 15:23

chcialam wziac pozyczke z banku na magisterke, wiec juz normalna pozyczka,ale odmowiono :( , bo..nie jestem zarejestrowana w home office.

znalazlam tu cos

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/sitec ... wrsleaflet

ale tak i jasno napisane i nie jasno..

przyjechalam do anglii na kilka miesiecy przed wstapieniem polski do eu, legalnie na zaproszenie do pracy i kurs jezykowy. Od tamtej pory bez przerwy pracowalam. Moglby mi ktos cos doradzic?? tzn obejrzec jeszcze raz to co znalazlam i potierdzic, ze nie musze sie rejestrowac i pozyczke moge dostac... mam zamiar to wydrukowac i z tym isc ale jeszcze wolalabym sie upewnic.. :?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 sty 2011 15:48

ok ok specjalnie to zrobilam, sorry aneta nie chce by cie tu scigali :wink: jakos na zarty mni dzis zbiera tamto o tych cyckach tez zaraz wykasuje :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 sty 2011 16:00

heh jak se chcesz :lol:


aneta ja znam podobny przypadek gdzeis to tu juz pisalam, ze kolege z jego pracy chcieli wyrzucic bo kazali wyrobic HO a on sie buntowal, bo juz kope lat tu siedzi bez tego, no i znalazl ten podpunkt tj ze nie musi sie rejestrwac, bo przyjechal przed wstopieniem pl do eu. Wydrukowal te czesc i dal szefowi. Tak tez ciagle myslalam, ze jesli sie jest tu legalnie przed wstopieniem pl do uni to tego nie trzeba wyrabiac,skopuj te czesc co tak napisane i zanies o banku.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 sty 2011 16:08

blondynek pisze:
aina24 pisze:dzieki bardzo

przyjechalam w styczniu jako au pair czyli od razu pracowalam tj 3 miesiace przed wstapieniem polski do uni. A z pozyczka troche mi sie spieszy do 10 mam zaplacic za studia bylam pwna,ze dostane a tu napisali, ze nie a za undergraduate dostawalam student loan na studia :? kurde :cry:


ah, aina funkcjonuje na dwoch nickach?
ale wpadka!!!!

Obrazek

ta co sie tutaj urodzila! ahahahahaha
teraz sie ubawilam


:lol: 8) :lol:

aneta27
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2010 15:55

Postautor: aneta27 » 04 sty 2011 16:20

aina spier.. ksiezniczko .. tak bylam aupair i nie widze w tym nic zlego, a loanow nie musialam brac bo zarabiam wystarczajaco ale magisterka to juz 10 tys wiec troche sporo ze trzy chcialam wziac z banku...

ale ok kazdy mowi inaczej :roll: , moze zadzwonie i zapytam poprostu w home office.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 sty 2011 16:31

blondynek pisze:ah, aina funkcjonuje na dwoch nickach?
ale wpadka!!!!



Przespalem cos? :shock: :?: :?: :?:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 sty 2011 16:44

nooo.. blondynek z golymi cyckami na stole tanczyl :lol:


blondynek ja magisterki nie mam tylko LPC - legal practice course, na prawnika nie robi sie magisterki tylko LPC od razu po licencjacie :wink:

michaljestem
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 24 lis 2010 17:57

Postautor: michaljestem » 04 sty 2011 17:05

wez ten papier i idz do banku i powiedz im- a idzta w h.u.j z tymi zasadami wracam do polski... i wracaj do polski na studia.. ja w polsce szkoly pokonczyl i calkiem dobrze na tym wyszetem.. :wink:

aneta27
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2010 15:55

Postautor: aneta27 » 04 sty 2011 17:15

no to nie wiem co ty tam konczyl ale ja raczej po biznesie z turystyka kariery sobie nie wroze w polsce, poza tym juz rodzine mam tu i dzieciaki do szkoly tu zaczely chodzic :wink: eech zaczelam w polsce tu ostatni rok robilam i teraz magisterka i z glowy :)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 04 sty 2011 17:26

MarcFloyd pisze:
blondynek pisze:ah, aina funkcjonuje na dwoch nickach?
ale wpadka!!!!



Przespalem cos? :shock: :?: :?: :?:


ja chyba tez... a szkoda...

michaljestem
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 24 lis 2010 17:57

Postautor: michaljestem » 04 sty 2011 17:44

aneta27 pisze:no to nie wiem co ty tam konczyl ale ja raczej po biznesie z turystyka kariery sobie nie wroze w polsce, poza tym juz rodzine mam tu i dzieciaki do szkoly tu zaczely chodzic :wink: eech zaczelam w polsce tu ostatni rok robilam i teraz magisterka i z glowy :)



no tak... pewnie w anglii to nawet prace przez net jakos fajna mozna znalezc jak jezyk znasz.. moja siostra po biznesie znalazla fajna prace przez net siedzi w domu i tylko wypelnia cos po ang oczywiscie, kokosow nie zarabia ale przy dzieciach to praca z domu najlepsza. Podejrzewam, ze w uk wiecej mozna zarobic sporo przy takiej pracy :roll:


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron