O wszystkim na tematy prawne
bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

stluczka smochodowa- prosze o porade

Postautor: bimbo » 11 gru 2010 22:51

..
Ostatnio zmieniony 01 lut 2012 14:14 przez bimbo, łącznie zmieniany 1 raz.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 11 gru 2010 23:39

no rzeczywiscie troche za pozno sie obejrzala z tym siedzeniem w samochodzie. Ja mialam podobno sytuacje tzn bylam swiadkiem i w pierwszym zeznaniu powiedzialam troche inaczej tzn ze szlam w innym kierunku i to bylo za mna za szybko wszystko bylo. Doczepili sie pacany tego jednego zdania i nijak nie moglam zmienic wersji. Choc potem dowiedzialysmy sie kto to byl, gosc sie przyznal,ze tamtedy jechal ale w nikogo nie stuknal a sampchod uszkodzil wczesniej, ale no wlasnie za kazdym razem jak cos probowalam powiedziec to oni- tylem bylas nie widzialas, a ja na to, ze slyszalam i odworcilam sie ... i tak w kolko :roll: wkurzylam sie niezle i na siebie i na ich, ze mnie tak za slowka lapia :? kolezanka sie troche pokrecila ale w sumie nic sie nie dalo zrobic.. tak od razu pollicjantom powiedzialam i zmiana wersji to troche igranie z ogniem ja sie nie odwazylam nie wiem jak twoja kolezanka... a tak to tak jak ci inni powiedzieli ciezko o cos :(

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 12 gru 2010 00:17

No tak ale to nie jest tak do konca zmiana zeznan, bo zeznal jej facet, ktory o niczym nie wiedzial a teraz ona chce tylko uzupelnic ten raport o jej zeznania.
A moze cos grozic jemu albo jej z tego powodu?
Dzieki

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 13 gru 2010 20:44

zalezy od waznosci sprawy, ale za falszywe zeznania tez moga ukarac, bo w sumie dlatego tak sie czepiaja tego szczegolu, bo w sumie wydaje jej sie np ze jest pewna,ze ma racje ale czasem nawet jesli sie jest pewnym w czyms na 100% prawda moze byc inna. Dlatego nic nie potrafie doradzic bo mam troche 'obsesje' na punkcie uczciwosci wiec zawsze wole byc bezstronna w tego typu sprawach :?


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości