O wszystkim na tematy prawne
luzzysk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2008 20:56

Odszkodowanie za wypadek drogowy w pracy

Postautor: luzzysk » 10 wrz 2010 17:17

Okolo 2,5 roku temu mialem wypadek na drodze .Stalo sie to w godzinach pracy jako ,ze bylem zatrudniony jako kierowca rozwozacy czesci skuterem dla dilera vw. Oddalem prowadzenie sprawy firmie dzialajacej na zasadzie no win no fee ,ktora z kolei korzysta z uslug podwykonawcow w postaci kancelarii prawnych na pbszarze calej uk.Odbyla sie juz komisja lekarska stwierdzajaca stopien uszczerbku na zdrowiu . W miedzyczasie firmy ubezpieczeniowe rozstrzygnely spor miedzy soba pomijajac jakby moja strone.moj adwokat twierdzi teraz ,ze firma ubezpieczeniowa nie chce dluzej wspierac sprawy i zada ode mnie 2500 za dalsze jej prowadzenie i przedstawia mi opcje abym wziol na siebie ryzyko kosztow sprawy w razie jej przegranej .W wyniku wypadku odnioslem trwaly uszczerbek na zdrowiu oraz popadlem w klopoty finansowe, wiec nijak godzi sie to z moim pojmowaniem sprawiedliwosci.Jest wypadek ,poszkodowany ,sa ubezpieczalnie a wyglada to tak jakbym mogl pozostac w tym wszystkim bez zadnej rekompensaty.
Za wszelka pomoc w postaci rad i sugestii co w tym przypadku robic z gory dziekuje.
luzzysk@o2.pl

luzzysk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2008 20:56

Postautor: luzzysk » 10 wrz 2010 20:35

hmm,no nie wiem,nie wygrali ani nie przegrali bo jeszcze nie odbyla sie sprawa,sprawa ciagnie sie dlugo bo ponoc tak to wyglada gdy w gre wchodzi wieksze odszkodowanie ,mysle ze nawet jesli wypadek bylby z mojej winy czego nie twierdze to i tak powinienem dostac jakies odszkodowanie poniewaz mialo to miejsce podczas wykonywania mojej pracy.
dzieki za uwage


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości