O wszystkim na tematy prawne
pavnos
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2007 22:09

Przewóz muzy mp3 do Londynu - legalne?

Postautor: pavnos » 01 lis 2007 22:12

Czy ktoś może mi odpiwiedzieć na pytanie o przewóz muzyki mp3 do Anglii
Mam dużo muzyki mp3 nagranej z internetu p2p i zastanawiam się czy na
granicy w razie kontroli nie potraktują tego jako nielegalne nagrania.
Wyjeżdżam do londynu we wtorek 6.11.Proszę o sugestie czy to legalne

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 01 lis 2007 23:52

Ostatnio jak wracalem z polski to mialem kompa w walizce (rzeszow). zawolali mnie celnicy bo skaner maja taki ze przez blache nic nie widza. Musialem wyciagac wszystko i jeden sobie go wzial w rece i przez dziure w bocznej sciance (na wentyla) zagladal do srodka przez jakies 5 minut w kazdy kacik. Mialem przyklejona do scianki w srodku paste termoprzewodzaca (wygladalo to jakby w papierku bylo ze 2 gramy proszku przyklejone). Zanim zaczal zagladac powiedzialem im ze mam tam paste na procka i luss. Cos mi sie wydawalo ze nie zajarzyli za bardzo co to takiego ale to nic. Nie pytali sie wiecej wiec spoko. Przeskanowali walizke juz bez kompa, pogadali jaki do bani maja sprzet i kazali mi sie spakowac. A na dysku mam 80Gb muzy i pare filmow, nie mowiac o paru progsach o wartosci ohoho i jeszcze troche. :roll:
Startuj z rzeszowa 8) :roll:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 02 lis 2007 09:16

maja to gdzies, przewozilem nieraz pare filmow, muze czy pirackiego windowsa. w razie co powiedz ze masz w domu orginalne plyty ale nie bedziesz przeciez tego targal ze soba, sporzadzenie kopii posiadanego orginalu na wlasny uzytek, jest legalne.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości