O wszystkim na tematy prawne
user1561029
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2009 17:48

Nieodebrałam przesyłki z dowodem - co robić?

Postautor: user1561029 » 23 lut 2010 12:51

czesc wam mam problem poniewaz nie odebralam dowodu osobistego ktory odeslal mi HO z poczty, mialam na to 7 dni ale bylam chora i nie moglam wyjsc z omu przesylke odeslano, co teraz sie stanie? co mam zrobic zeby odzyskac dowod? moze ktos mial podobna sytuacje?
pozdrawiam

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 01 mar 2010 20:59

pewnie listonosz zostawil Ci taka czerona karteczke, za nie zastal Cie w domu... podana jest tam website poczty, gdzie mozesz zamowic by jeszcze raz Ci listonosz przyniosl. Jesli za pono juz to i tak skontaktuj sie z poczta by dali Ci namiary gdzie ten dowod teraz jest. Ja tak zawsze robie, wysylam dowod jak ubiegam sie zeby mi za studia placili, a potem czesto nie ma mnie w domu, wiec przez net wypelniam ankiete kiedy maja mi jeszcze raz przyniesc.

numeru nie ma na tej kartce ale website,a jak nie website to wpisz w google Royal mail czy jakos tak nie pamietam na kartce jest...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 01 mar 2010 21:05

ale musisz koniecznie sama ich ganiac bo sami tak od siebie Ci nie beda wysylac, mozesz do Home office zadzwonic. Musisz to zalatwic w ciagu miesiaca, bo tak jest w przepisach z przesylkami potem wyrzucaja i mowia, ze raz wyslali i swoje zrobili... anyway dzwon, lub na website szukaj..


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości