O wszystkim na tematy prawne
Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 19 lis 2018 18:55

Prawy5 pisze:
Prawy5 pisze:
Prawy5 pisze:Witam!nie polecam tej kancelarii wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawili że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy i na wasze bez sensowne tłumaczenie, które wzmaga mnie na wymiotny .
Prawy5 pisze:
Prawy5 pisze:Witam!nie polecam tej kancelarii zwykli oszuści wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawili że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy i na wasze bez sensowne tłumaczenie, które wzmaga mnie na wymiotny .
[quote="Prawy5"][quote="Prawy5"][quote="Prawy5"]Witam!nie polecam tej kancelarii wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawili że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy i na wasze bez sensowne tłumaczenie, które wzmaga mnie na wymiotny . Jeśli ktoś miał podobne sytuacje z tą kancelaria proszę o kontakty telefoniczny 694- 044-122

PreczZkaczorem
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2018 20:26

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: PreczZkaczorem » 07 gru 2018 20:31

Kancelarii nie znam, ale 6 postów pod rząd Pana Prawgo5, cytowanie samego siebie i fantazje na temat podrabianych zdjęć (bądźmy poważni) wskazuje, że Pan wyżej to przypadek psychiatryczny :lol:


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron