O wszystkim na tematy prawne
skrzypcg
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2009 12:32

Ile czeka się na zwrot paszportu z HMRC?

Postautor: skrzypcg » 27 maja 2009 12:43

Witam,

sorry, jeżeli temat był juz poruszany, ale chciałem o jedną rzecz zapytać...

ubiegałem się o Child Benefit i kazali mi dosłać jakieś dodatkowe formularze oraz paszport córki (nie wiem po co im ten paszport no ale chcieli). Paszport dotarł do nich 20.05, mam potwierdzenie z poczty. Wiec dzownię do nich dziś zapytać kiedy mi go odeślą, bo chcieliśmy w czerwcu na wakacje pojechać a oficjalne stanowisko HMRC to "Nie wiemy - nie możemy nic zagwarantować". No aż zagotowało się w mnie!

Napiszcie proszę ile czekaliście na zwrot dokumentów z HMRC przy ubieganiu się o CB. Czytałem tu dużo historii o tym, że czasem czeka się wiele miesięcy na przyznanie CB, no ale mam nadzieje, że nie będą tyle czasu tych paszportów trzymać. Swiadectwo urodzenia wysłałem im prawie dwa miesiące temu i też jeszcze nie odesłali. Jak załatwiałem WRC to mój dowód odzyskałem w ciągu 3 dni.

Grzegorz

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 28 maja 2009 23:39

Ja czekalam na CB okolo 3 mies ale paszporty odeslali po miesiacu.

adamus3700
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2010 08:14

Re: Ile czeka sie na zwrot paszportu z HMRC?

Postautor: adamus3700 » 22 kwie 2010 08:17

Ja czekalam tydzien na zwrot,a pasport po to chcá by sprawdzic czy faktycznie takie dziecko istnieje,bo przed tym bylo duzo defraudacji.Pozdrawiam.[/list]

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 22 kwie 2010 20:00

znajoma 5 miesiecy czekala...


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron