O wszystkim na tematy prawne
Majkel1982
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2009 15:53

Postautor: Majkel1982 » 13 maja 2009 06:34

no uczepiła sie i nie zejdzie. współczuć to należy twojemu chłopu (o ile go masz) i żałosna to ty jesteś bo ja do ciebie nic nie pisałem a tym bardziej nie używałem żadnych wulgaryzmów dopóki sie nie przyczepiłaś. po co ja wogóle wdaję sie z kimś takim w dyskusje??to ty pierwsza zaczełaś sie bawić w psychologa co bardzooo marnie ci wyszło, a jak podkreśliłem czemu marnie to wyszło to znowu piszesz ,że ja sie muszę dowartościować...pffff heelllooo....for sure u have some mental problems. wiedziałem, że nie napiszesz skąd pochodzisz. zapewne to wieś zabita dechami, także narazie "buraczku" i poraz kolejny proszę nie pisz nic bo takich durnot nie chce mi sie czytać...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 maja 2009 06:59

czarnas pisze:tak nawiasem mówiąc to prosze któregos z moderatorów o zwrócenie uwagi temu człowiekowi


jesli mialbym cos komus zwrocic to i tobie i jemu w tym przypadku
narazie dopoki nie posunelo sie za daleko to sobie odpuscmy

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 13 maja 2009 23:07

Majkel TO DOPIERO OSIAGNIECIE PRACOWAC DLA NCP !!!!!!
NO to co robisz sprzaqtasz parkingi ? Rozdajesz mamdaty ? CZY MYJESZ AUTOBUSY NCP CHALLENGER GROUP ?
Co bys nie robil zawodowo nie daje ci racij ublizania komus innemu na tym forum ,...!!!!
ps twoje mizerne dwa lata w uk to nic masz jeszcze mase rzeczy do nauczenia sie , i twoje koments tylko to potwierdzaja !

ps no 2 Banita teraz juz wiem dlaczego jestes takim czestym gosciem tutaj :)

Majkel1982
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2009 15:53

Postautor: Majkel1982 » 14 maja 2009 07:39

71jkc a ty skąd się urwałeś?? ja mam trochę poważniejsze obowiązki, ale nie o tym chciałem tu pisać. ty zapewne oferujesz własne ciało na soho żeby zarobić na utrzymanie... anyway... gówno sie dowiedziałem z tego forum. wszyscy przemądrzali i szukają zaczepki. najlepszy to chyba ten cały 71jkc. prawi mi morały o ubliżaniu a jego tekst jest przesiąknięty pogardą dla osób zajmujących sie sprzątaniem itp. chłopie zastanów sie co piszesz. a jeżeli już komuś tutaj ubliżyłem, to nie ze względu na to co robię zawodowo, tylko ze względu na to że ktoś na podstawie jednego krótkiego posta stara sie budować mój portret psychologiczny, co niestety totalnie mu nie wyszło. Ty niestety jesteś zbyt mało rozgarnięty żeby to zrozumieć i wyciągasz krótką kwestie na temat pracy, o której wogóle nie powinno być tu mowy i wyskakujesz z teorią że ona daje mi prawo do ubliżania .... pffff.... no załamka chłopie czy ty sie dobrze czujesz???? zapewne po tym co napisałem wszyscy staną przeciwko mnie. A ja na to lache kłade. Chciałem sie dowiedzieć czegoś na temat dokumentów potrzebnych do wyjazdu za granice z dzieckiem i niestety nic sie nie dowiedziałem. Zdenerwowałem sie bo dla mnie to bardzo ważna kwestia, a wszyscy tu piszą o dupie marynie, wogóle ten post sie porzerodził w pole bitwy. Piszcie sobie co chcecie. Juz wiem ze i tak niczego sie stąd nie dowiem, także to mój ostatni post... p.s.71jkc ty na 100% masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... pewnie nie lubisz i w ogóle nie czytasz książek... z resztą cóż mi tego.żegnam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 maja 2009 08:35

Majkel1982 apropos czytania ze zrozumieniem:

czarnas, kama i 71jkc to kobialki

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 14 maja 2009 08:40

Zona pewnie tez w Polandii jeszcze i dlatego Majkel siakis takis nerwowy ;)

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 14 maja 2009 11:22

MAJKEL 1982 informacje które chciałes uzyskac kilka osób starało Ci sie je podac ale Ty nawet słowa 'dziekuje' nie znasz, albo nie wiem może nie dowidzisz :lol: :lol:


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości

cron