O wszystkim na tematy prawne
cash999
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2009 23:23

Ubezpieczenie komunikacyjne na motocyklu

Postautor: cash999 » 23 mar 2009 23:35

Sytuacja mam motor i ubezpieczenie na niego- thitd part insurance. Moglem kupic z opcja na pasazera - ale ustalilismy z zona ze ona i tak nie bedzie za duzo jezdzic ze mna wiec sie nie oplaca. Tak wiec ja i pojazd jest pokryty ubezpiecvzeniem. Problem nzrodzil sie w zeszlym tygodniu gdy mielismy stluczke z winy kierowcy mercedesa - stuknela nas a wlasciwie zone w kostke - spuchla na szczescie bez zlaman czy pekniec. Mi ani naszemu pojazdowi nic sie nie stalo. Pani-kierowca przyznala sie do nieuwagi przepraszala itd 1 Pytanie: czy majac tylko takie ubezpieczenie jak opisalem wczesniej a woze pasazera podpadam pod jakis paragraf w UK? 2. Czy zonka ma podstawy prawne do odszkodowania z polisy kierowcy mercedesa? - no bo to nie z mojej winy mielismy ta stluczke. pozdrawiam forumowiczow

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: Ubezpieczenie komunikacyjne na motocyklu

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 16:11

OC chroni Ciebie, tak wiec nie bedzie problemu Zona moze spokojnie wystapic z roszczeniem. A na marginesie warto rowniez ubezpieczyc pasazera :) mozesz sobie sprawdzic ile bys zaplacil na globalmarketcompare.com


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości