O wszystkim na tematy prawne
ciarkosia
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2008 14:03

Telefon na kontrakt?

Postautor: ciarkosia » 28 gru 2008 20:22

Witam
Problem mam taki ze staram sie wziasc telefon na kontrakt, niestety nie chca mi dac. Mowia ze jestem za krotko. Natomiast moj brat po 1 miesiacu pobytu w UK wzial bez problemu. Czy moze byc to spowodowane bankiem? tzn. on ma konto w lloyds a ja w Barclays jego kolego ktory tez jest w lloyds po 3 miesiacach tez dostal telefon.
Czy moze jest to sprawa bardziej losowa??
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 28 gru 2008 21:21

nie.

to jest spowodowane widzimisie sprzedawcy, ja dostalem tez kiedys po miesiacu a konto bylo w barclays.

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 30 gru 2008 19:47

to chyba zalezy od rodzaju konta i karty ,czy jest debetowe czy cash account,ja mialam kiedys konto z karta solo i tez mi nie chcieli dac,znajomy tylko przyjechal do londynu,wynajal mieszkanie gdzie placil wszystkie rachunki i mial proof of adress z rachunku od coucil tax, i dostal konto debetowe w barclaysie z karta visa, a potem dwie lini telefoniczne odrazu.tez moze adres pod ktorym mieszkasz jest spalony,niby w agecjach kredytowych mowia ze to nie ma znaczenia bo to nazwisko sprawdzaja a nie adres ale to ma zanczenie wiem z doswiadczenia,zwlaszcza dzielisz dom lub mieszkanie z kilokma osobami,a jeszcze jedno jaka siec probowalas?bo slyszalam ze tmobile nie szybko rozdaje kontrakty ,za to orange lub virgin daja najlatwiej.niektore sieci jak np 3 poprosza cie o depozyt,ktory zwracaja po 6 miesiacach,jest to £150,wiec jezeli masz pieniadze to warto zaplacic,napewno ci zwroca s juz budujesz swoj kredyt.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 31 gru 2008 07:39

Jesli Ci nie dadza tego telefonu, to moze brat moglby dostac drugi. Ja tak kiedys zrobilam, tylko osoba ktora brala ten drugi dla mnie podala moj numer rachunku bankowego aby pieniazki sciagali z mojego konta i bylo oki.

omega111
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 23 cze 2008 13:19

Postautor: omega111 » 12 sty 2009 23:18

tylko uwazaj zebys sie nie zakrecil 2 lata temu moj ojciec wzial tel na mnie po dwoch miesiacach ja na niego, pozmienialismy numery kont bankowych tak zeby abonament ktory ja uzywam a jest na mojego tate byl splacany z mojego konta i odwrotnie, i teraz nie mozemy tego odkrecic :/ ;P

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 13 sty 2009 00:14

Sprobuj T-Mobile.

Kontrakty tylko miesieczne wiec minimum sprawdzania - wejdz do jakiegokolwiek ich sklepu i zapytaj o miesieczne kontrakty.

Zapytaj o taryfe "Solo" - maja chyba 3 wersje tego.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron