O wszystkim na tematy prawne
user1968238
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2008 12:00

Problem z Lloyds - prośba o pomoc

Postautor: user1968238 » 14 sie 2008 14:57

witam, mam wielki problem z Lloydsem, wyslalem przelewalem pieniadze na karte maney transfer 200 funtow on-lineza pierwszym razem tranzakcje odrzucono za drugim razem poszlo juz ok ale z konta sciagneli mi dwa razy po 200 funtow, na karcie maney transfer jest tylko 200. Nie wiem co mam robic w banku niby potwierdzaja mi racje ale nic z tym nie robia. Prosze o pomoc

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 14 sie 2008 17:47

08453006699
DEBIT CARD DISPUTES HELPLINE

To jest numer do dzialu Lloydsa, ktory zajmuje sie rozwiazywaniem problemow zaistnialych podczas dokonywania transakcji.
Zadzwon tam i powiedz co sie stalo, ewentualnie oni Cie pokieruja dalej.

Swoja droga dziwne, ze w banku nikt Ci nie udzielil zadnej informacji, w koncu od tego tam siedza, powinienes sie upierac przy swoim i zadac od nich pomocy.
Powodzenia

jacklawyer
Emigrant
Posty: 121
Rejestracja: 16 maja 2008 05:19

Postautor: jacklawyer » 14 sie 2008 19:15

Wywolany do odpowiedzi zglaszam sie. :D
Zrob jak powyzej i zapytaj (skoro oni uznali blad) kiedy pieniadze zostana zaksiegowane z powrotem - zmus ich do podania ostatecznego terminu, jesli operatorka bedzie sie migac zazadaj rozmowy z menadzerem a w ostatecznosci nazwiska osoby z ktora rozmawiasz.

Jesli podadza termin i sie nie wywiaza (zasadniczo powinn oto nie przekraczac 14 dni) zglosicie sprawe do FSA. Ale stanowcze postawienie tematu powinno wystarczyc.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości