O wszystkim na tematy prawne
meme
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2008 22:25

Problem z WTC i CHTC

Postautor: meme » 06 lip 2008 22:42

hello
Chciałem przedstawić mój problem może mi ktoś poradzi mądrego.
na początku roku przyznali mi working tax credit i child tax credit , ok dostałem pieniądze i dwie koperty formatu A4 z formularzami . wszystko było ok . Zmieniłem miejsce pracę i miejsce zamieszkania (ze Szkocji do Anglii ) Niedawno dostałem list z powiadomieniem o zwrocie całej kwoty. Próbowałem się wczesniej dodzwonić do tego urzędu w celu podania nowych danych ale to graniczy z cudem . także przeanalizowałem całą sytuację i przypomniałem sobie że nie wysłałem potwierdzenia z tych durzych kopert . niedawno je wysłałem wraz z wyjasnieniem "dlaczego " Teraz czekam . Czy jest możliwe że cofną decyzję o zwrocie pieniędzy ? Czy jest jakiś sposób na odkręcenie tego wszystkiego ?

rbiegala
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 26 mar 2008 09:26

Postautor: rbiegala » 07 lip 2008 00:02

Ciekawe.
Eksperci na infolinii czesto wpisuja dziwne dane.
Moze cos zle wpisali. A poza tym ciekawe jakie miales dochody? Czy sie kwalifikowales na Tax Credits w 2008-09?

Zadzown jeszcze raz. Tylko na 02890538192, wyjdzie Ci taniej. Chyba ze dzwonisz ze stacjonarnego.

Pozdrawiam
Robert


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości