O wszystkim na tematy prawne
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 kwie 2013 20:01

blondynek i No To Co - plebsem jest się do końca życia...
Mi też was żal.
W Polsce to się mówiło: Chłop ze wsi wyjdzie - ale wieś z chłopa nie - idealnie do tego pasujecie.
Jedyne co możecie to na ... londynek.net być "kimś".
Zresztą nawet tego nie złapiecie jak sądzę.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 kwie 2013 23:54

blondynek pisze:
goraluk pisze:W Polsce to się mówiło: Chłop ze wsi wyjdzie - ale wieś z chłopa nie - idealnie do tego pasujecie.

alez przeciez ja ci to na samym poczatku zarzucilam?
okaz w koncu troche wlasnej inicjatywy a nie - starasz sie dopiec tekstami ktore ci kiedys ktos zaserwowal

tylko zemsta ponoc na zimno smakuje lepiej choc osobiscie wole tatara :lol:


Ty naprawdę masz coś nie tak - czy to nie o twoim przypadku piszą, że Polacy mają problemy psychiczne? Idealnie psujesz.
Kuchnia posprzątana?

zimonn
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013 10:50

Postautor: zimonn » 20 kwie 2013 08:23

a wiec blondynek i no to co napiszcie moze jak to z tymi dlugami jest skoro tak jedziecie po goraluku. tez chetnie poslucham bo chce wiedziec wkoncu jak to jest a wy sie tylko sprzeczacie....;/

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 20 kwie 2013 13:44

Podałam link do ustawy, co prawda zabrakło srebrnej tacy, ale akurat nie miałam.

user1840537
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2013 17:10

Postautor: user1840537 » 28 kwie 2013 17:16

Witam ,
Kilka lat temu moj brat i ja opuscilismy Anglie .Wczesniej brat zaciagnal kredyt w Lloyds na 7.500 funtow + 500 k (oplata za kredyt) .Oprocz tego ma jakies niezaplacone rachunki za komorke , Argos itp .Musial opusicic UK bo nasza matka ciezko zachorowala a pozniej nie bylo juz do czego wracac .Troche z tego zostalo splacone .W Polsce nie dawal rady splacac tego kredytu gdyz nie mial czesto pracy .Teraz po tym okresie chcialby pojecach do uk i wyjasnic kilka spraw dogadac sie co do pozostalej splaty kredytu. Obawiam sie tylko czy zostanie wpuszczony na lotnisku na teren UK .Czy moze miec jakies problemy pokazujac dowod na lotnisku ? Prosze o rade .Chcialabym zeby uniknal problemow , szczegolnie ze planuje tam pojechac z synem i w czasie zalatwiania spraw zatrzymac sie u znajomych . Dziekuje z gory za odpowiedz

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 28 kwie 2013 17:34

user1840537 pisze: 7.500 funtow + 500 k (oplata za kredyt)


Bardzo drogi ten kredyt

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 17:40

user1840537 pisze:Witam ,
Kilka lat temu moj brat i ja opuscilismy Anglie .Wczesniej brat zaciagnal kredyt w Lloyds na 7.500 funtow + 500 k (oplata za kredyt) .Oprocz tego ma jakies niezaplacone rachunki za komorke , Argos itp .Musial opusicic UK bo nasza matka ciezko zachorowala a pozniej nie bylo juz do czego wracac .Troche z tego zostalo splacone .W Polsce nie dawal rady splacac tego kredytu gdyz nie mial czesto pracy .Teraz po tym okresie chcialby pojecach do uk i wyjasnic kilka spraw dogadac sie co do pozostalej splaty kredytu. Obawiam sie tylko czy zostanie wpuszczony na lotnisku na teren UK .Czy moze miec jakies problemy pokazujac dowod na lotnisku ? Prosze o rade .Chcialabym zeby uniknal problemow , szczegolnie ze planuje tam pojechac z synem i w czasie zalatwiania spraw zatrzymac sie u znajomych . Dziekuje z gory za odpowiedz

A ja bym chciała, żeby sie mu do dupy dobrali ....
Nie było do czego wracać pfiii - golasy jedne !!
Zostanie wpuszczony - jak bys sie troche wysilił - buraku - to byś znalazł temat o podobnej treści na forum i odpowiedz na idiotyczne pytanie - małych przekrętow z PL...Rzygać sie chce

user1840537
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2013 17:10

Postautor: user1840537 » 28 kwie 2013 18:04

Rolmopsik pisze: A ja bym chciała, żeby sie mu do dupy dobrali ....
Nie było do czego wracać pfiii - golasy jedne !!
Zostanie wpuszczony - jak bys sie troche wysilił - buraku - to byś znalazł temat o podobnej treści na forum i odpowiedz na idiotyczne pytanie - małych przekrętow z PL...Rzygać sie chce



nie bylo do czego wracac bo stracil prace w Anglii i nie mogl znalezc drugiej .nie wszyscy sa tacy za jakich ich bierzesz .Najwazniejsze ze chce oddac pieniadze. Nie bede sie wyrazal o Tobie bo Ciebie nie znam, w przeciwienstwie do tego jak Ty nazwalas nas .
Pozdrawiam

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 18:18

Taaaaa i przyjeżdza z dzieckiem ktore sie stęskniło ...itp itd..... ośmieszyłeś sie już na innym foeum więc bardzo Cię proszę kontroluj co piszesz - zwłaszcza że juz tam zebrałeś baty !!!
Jakiś Masochista jesteś ?? Czy co?? Przy niedzieli lubisz sie nasłuchać ..... Łomatko kochanna - wstydu ludzie nie macie - jak bozie kocham :evil:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 28 kwie 2013 19:48

OK, więc niech wam będzie.
W UK nie ma obowiązku spłacania prywatnych długów! (co innego jak powstały w wyniku przestępstwa). Spłata takiego długu jest czysto wolontariacka i za niepłacenie poza kiepskim credit score (kiepski CR to np. brak możliwości wzięcia kredytu czy karty kredytowej, abonamentu na telefon itp, nie dotyczy pożyczki hipotecznej mortgage), nic innego nie grozi.
Czy to jasne?
Resztę o lotniskach i wpuszczaniu sami sobie dopiszcie.
Nie bawimy się tu w oceny moralne, na moralne ocenianie proponuję zapoczątkować nowy wątek.
Po 6 latach długi przestają być ściągalne, znikają z baz danych firm zajmujących się informacją gospodarczą, coś jak chyba w Polsce BIG(?).
Do prywatnych długów zaliczają się wszelkie pożyczki w bankach, firmach pożyczkowych, sklepach, parkingi prywatne, telefony komórkowe i stacjonarne...
Długiem prywatnym nie jest np. zadłużenie z powodu niezapłaconego podatku, mandatu itp. To, może sąd zażądać egzekucji komorniczej.
Mam nadzieję, ze te parę zdań wreszcie wyjaśni wszystko na temat długów w UK i obaw o zatrzymanie na lotnisku czy granicy.
Jeszcze raz przypominam, nie piszę o moralności a o stanie faktycznym.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 20:03

już to raz pisałeś goraluk i siedz cicho hahahha
Osobnik mógł to sobie przeczytac a nie mnie denerwować :D Toz mu napisałam, że wjedzie, choc wolałabym zeby mu sie do dupska dobrali.
wrrrrr :evil:

zimonn
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013 10:50

Postautor: zimonn » 30 kwie 2013 20:12

a ja bym chcial zerby sie tobie dobrali do dupska i zebys po tym chodzila jak cyrkiel ;) co ci szkodzi ze chlopak walow nakrecil? malo razy bank w chu....zrobil ludzi? oni nie maja skrupulow i maja gdzies ciebie i czy masz na splate to czego ja mam sie nimi przejmowac? takich ludzi jest jak kropla w morzu bo wszyscy sraja w gacie ze bank pozamyka wszystkich i zrujnuje;D a banki tak naprawde rujnuja ludzi..... mam nadzieje ze nie znajdziesz sie w takiej sytuacji ze bedziesz musiala flaki pruc zeby bank daremny splacic. bez powazania Jasiu;]

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 30 kwie 2013 20:22

se popitoliłeś i myslisz ześ taki "cool" teraz, jak członek rodziny Corleone albo Robin Hood XXI wieku !
A najzwyczajniej w swiecie - złodziejaszk i przekręt jesteś, co bierze, bo tak chce - bez zasad i priorytetów ĆMOK i patologia zwyczajna...Idz umyj zęby lepiej, bo jak sie tak sprułeś, to aż tu jedzie!
Patologia złodziejska - i jeszcze do tego ideologie dopisuje! Pfffff


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości