O wszystkim na tematy prawne
fryderyk2008
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2008 14:33

Niby proste, ale... WRS

Postautor: fryderyk2008 » 24 maja 2008 14:38

nie zarejestrowalismy sie w home office, moja pani pracuje juz 5 miesiecy ja rok bez tego jak slyszalm waznego kroku w angli! pytanie-co mozemy zrobic zeby to naprawic bez poniesienia konsekwencji lub je zminimalizowac,Prosimy o rade z gory dziekujemy wszystkim ktorzy jej udziela i pomoga nam z tego klopotu wybrnac! pozdrawiamy

jacklawyer
Emigrant
Posty: 121
Rejestracja: 16 maja 2008 05:19

Postautor: jacklawyer » 24 maja 2008 14:59

WRS chyba ... (workers scheme registration) a nie WRC (world rally championship) .... co zrobic? Po prostu sie zarejstrowac. Kary (finansowe) ponosi pracodawca jesli jego pracownicy nie zrobia na czas rejestracji. A przy okazji pamietajcie o jednym - jesli w ciagu 12 m-cy od rejestracji zmienicie pracodawce nalezy powidaomic Home Office (zwyczajnie listem bez oplat, podajac tylko swoj numer ref i dane nowego pracodawcy). Po uplywie 12 m-cy juz nic nie trzeba robic.

Self-employed WRS nie dotyczy. A formularze do wypelnienia i instuckje sa na stronie Home Office.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 maja 2008 15:44

nawet nie wyciagna konsekwencji i beda szczesliwi ze sie zarejetrowaliscie.

Pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 maja 2008 19:56

WRS chyba ... (workers scheme registration) a nie WRC (world rally championship) ....



A ja mysle ze mial na mysli WRB (Wolna Republike Bieszczad) :D


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron