O wszystkim na tematy prawne
Darkbat
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2018 17:42

Wandsworth Prison I zagubienie id podczas pobytu w szpitalu

Postautor: Darkbat » 21 lis 2018 18:08

Mój mąż sidzi w tym więzieniu. Ja jestem w chwili obecnej bezdomna. Jestem bez dokumentów tj polskie Id. Straciłam je gdy miałam rozwaloną głowę w szpitalu St Tomas Waterloo. Trafiłam do szpitala z dokumentami a rano gdy zostałam wypisana i zapytałam się gdzie mój portfel z moim polskim id udzielono mi odpowiedzi że nie wiedzą. Poprosiłam aby zobaczyli i poszukali bo może gdzieś się w pośpiechu zawieruszyly. Odmówiono mi. Kazano mi wyjść ze szpitala a że powiedziałam że bez dokumentów nie wyjdę to ochrona mnie wyrzuciła. Mówiłam do nich w dwóch językach angielskim i rosyjskim bo jeden z pracowników mówił po rosyjsku. Zostałam przywieziona do szpitala przez st John ambulance I policje. Teraz gdy chodzę po centrach pomocy społecznej w Londynie aby pomogli mi wyrobić paszport i dowiedzieć się co stało się z moimi dokumentami gdy byłam w szpitalu. Tym bardziej że chce jechać do męża na widzenie a bez dokumentu ze zdjęciem mnie nie wpuszczą. Jestem załamana tym bardziej że znajomi Polacy wprowadzili mnie w błąd. Czy jest w Londynie organizacja która pewnie i szybko pomogłaby mi wydostać się z tej sytuacji?

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: Wandsworth Prison I zagubienie id podczas pobytu w szpitalu

Postautor: Nela09 » 27 lis 2018 12:14

idź do ambasady polskiej. jak najszybciej


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości